Essie – nowa, letnia kolekcja lakierów Resort 2013

0

 

Piękna. Zniewalająca. Bezwstydna. Jest seksowna i dobrze o tym wie. Nie owija w bawełnę, wierzy, że granice są po to, aby je łamać – w modzie i w życiu. Intensywnie pracuje i jeszcze intensywniej się bawi. Jest nienasycona. Nie boi się podejmować modowego ryzyka, instynkt nigdy jej nie zawodzi, zawsze trafia w dziesiątkę. Widzieliśmy ją w tym sezonie na wybiegu, pełną seksownej energii, jej styl jest ostry, silny i zmysłowy w nieoczywisty sposób. Przywykła dostawać to, na co ma ochotę, jest, jak to powiedzieć? Bezpośrednia.

“Wszystkie lubimy czasem wcielić się w rolę prawdziwej uwodzicielki”, mówi Essie Weingarten, Założycielka i Globalny Dyrektor Kreatywny essie. “Przygotuj się na spotkanie z niesamowitym, fantastycznym kolorem”.

“Chciałam stworzyć nowy seksowny kolor, taki, który byłby równie niespotykany jak współczesna kobieta. “Chodzi o rzucający się w oczy, odważny kolor, który jest tak świeży, jak zabawa na sianie – zdecydowanie nie jest to tradycyjny look femme fatale.”

come here! – skandaliczny, niemal neonowy koral

first timer – świeży, zielony “nowicjusz”

in the cab-ana – pewny siebie wodny lazur

under where? – niesamowicie zalotna orchidea

nice package – przyciągająca uwagę różowa dalia

again?! – malinowe uderzenie

Kolekcja ESSIE resort  in the cab – ana dostępna jest wyłącznie w salonach manicure, cena lakierów z tej kolekcji to ok.  45 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.