Cederroth Polska S.A. przejął dystrybucje marki Jordan na polskim rynku

0

Z dniem 1 stycznia 2013 r. Cederroth Polska SA (właściciel marek Dermika i Soraya, dystrybutor Allévo, Salvequick oraz Pharbio) przejął dystrybucję marki Jordan na rynku polskim.

Cederroth AB od wielu lat z sukcesem prowadzi dystrybucję produktów Jordan w Skandynawii, m.in. w Szwecji, Danii i Finlandii. “Cieszymy się, że kolejna silna marka dołączyła do grupy Cederroth Polska i jesteśmy przekonani, że wykorzystanie zdobytych doświadczeń oraz sprawdzonego na innych rynkach modelu biznesowego przyczyni się do rozwoju marki Jordan w Polsce” – komentuje Jarosław Cybulski, Managing Director of Cederroth Polska SA.

Zachowaj piękny uśmiech z marką Jordan.

Jakość produktów do pielęgnacji jamy ustnej firmy Jordan już od dziesięcioleci jest gwarancją zdrowych, zadowolonych uśmiechów klientów – i to właśnie ten nieskazitelnie biały uśmiech ugruntował pozycję firmy Jordan jako lidera w innowacyjności i doskonałości. Grupa Jordan z siedzibą w Oslo, która powstała w Norwegii w 1837 roku jako mała firma rodzinna, jest dziś liderem branży w całej Skandynawii.

Jaka jest, według Jordan, recepta na sukces?

Grupa Jordan z wielkim zaangażowaniem wdraża program innowacyjności w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Dokłada wszelkich starań, aby nieustannie  doskonalić swoją wiedzę i produkty, współpracując bardzo blisko z ośrodkami badawczymi, uczelniami wyższymi, stomatologami i projektantami, a przede wszystkim ze swoimi klientami. Siła Jordan tkwi w jej elastyczności i zdolności tworzenia markowych produktów o najwyższej jakości, dopasowanych do specyfiki lokalnych rynków i potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.

Zdrowe zęby i dziąsła przez całe życie!

Zdrowe i piękne zęby nie powinny być wyłącznie przywilejem najbogatszych – dzięki produktom firmy Jordan stają się one drugą naturą człowieka. Profilaktyka i higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna, a jej znaczenie w nadchodzących latach jeszcze wzrośnie. Profesjonalne doradztwo oraz indywidualna opieka stomatologiczna są tu kluczowe, ale także sami pacjenci muszą wziąć odpowiedzialność za osobistą higienę jamy ustnej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.