Marka Corine de Farme i jej linie kosmetyków

0

Corine de Farme, to obecna na polskim rynku francuska linia pielęgnacyjna dla kobiet. Corine de Farme, to preparaty oparte w co najmniej 95% na składnikach pochodzenia naturalnego. Ich delikatna formuła zapewnia bezpieczną i skuteczną pielęgnację, dając skórze uczucie ukojenia i komfortu.

Corine de Farme nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu, sztucznych barwników, alkoholu. Są hipoalergiczne i przebadane dermatologicznie. Ich kompozycja zapachowa pozbawiona jest ftalatów.
Corine de Farme to także łagodne preparaty pielęgnacyjne dla niemowląt.
Corine de Farme to również szeroka gama produktów myjących dla dzieci w atrakcyjnych opakowaniach, przedstawiających bohaterów bajek i filmów Disney?a.

Corine de Farme – z naturą mi do twarzy

Linia naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy dla kobiet, obejmująca kremy oraz preparaty do demakijażu. Wyjątkowo łagodna formuła, lekka konsystencja i odświeżający zapach kosmetyków sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się chwilą prawdziwej przyjemności.

Corine de Farme dla niemowląt

Linia preparatów myjących i pielęgnacyjnych dla niemowląt. Dzięki zastosowaniu naturalnych i łagodnych składników zapewniają całkowitą ochronę wrażliwej skóry niemowlęcia. Specjalna formuła kosmetyków minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii. Nie zawierają barwników, parabenów, fenoksyetanolu, alkoholu. Przebadane dermatologicznie.

Corine de Farme dla dzieci

Szeroka gama kosmetyków myjących dla dzieci w modnych i atrakcyjnych opakowaniach prezentujących popularnych bohaterów bajek i filmów Disney?a.

Dystrybutorem kosmetyków francuskiej marki Corine de Farme jest firma Forte Sweden. Obecna na polskim rynku od 20 lat firma oferuje także popularne produkty do pielęgnacji ciała On Line oraz szampony, odżywki i balsamy do włosów marek Mrs Potter?s i Romantic.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.