Premiera książki Marioli Bojarskiej Ferenc, w której znajdziemy rady jak pięknie wyglądać i czuć się dobrze w swojej skórze

0

Nowa książka “Sztuka dobrego życia” uczy nas jak dbać o zdrowie i przekonuje, że dobre życie jest możliwe dzięki konsekwentnemu dbaniu o to co jemy, jak jemy i jak się ruszamy. NOVA GROUP i Reaction wspierają dbanie o piękny i naturalny wygląd.

 

W ubiegłym tygodniu, w  warszawskim Domu Dochodowym miała miejsce premiera nowej książki Marioli Bojarskiej Ferenc. Znana i ceniona propagatorka zdrowego odżywiania i autorka “Sztuki dobrego życia” podpowiada jak dbać o swoje ciało i umysł. Przekazuje informacje dotyczące zdrowego odżywiania się i ćwiczeniach. Znajdziemy w niej również porady dotyczące diety, a także gotowe całodzienne menu na 30 dni, które pomoże pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości. Jedzenie i ruch mogą uśmierzyć i zapobiec problemom z zasypianiem, usprawnić pracę mózgu czy poprawić samopoczucie.

Wielu aktorów, dziennikarzy jak i polityków korzystało z porad Pani Marioli a dziś oni sami podpowiadali jak można zachować wigor w każdym wieku. Jolanta Kwaśniewska, Leszek Miller, Tomasz Kammel oraz Alicja Resich-Modlińska byli obecni na premierze książki. Także ekipa Reaction wspiera zdrowy styl życia i piękny wygląd, dlatego sponsorowała to wydarzenie. Imprezę prowadziła Agnieszka Szulim, która popiera holistyczne podejście do życia autorki książki – Marioli Bojarskiej Ferenc.

O NOVA GROUP
NAVA GROUP to firma dostarczająca urządzenia m.in. marek Viora, Asclepion Laser Technologies, Hironic, Starvac Group, Hapro, KBL, Sybaritic, Panda, do klinik medycyny estetycznej,  salonów kosmetycznych, SPA i Wellness na terenie Polski i poza jej granicami. Firma składa się ze specjalistów, którzy doradzają swoim klientom wybór odpowiednich urządzeń, szkolą i służą pomocą. W wyborze propozycji do swojej oferty kierują się nowatorską technologią, która wiąże się z udowodnioną badaniami skutecznością oraz wysoką jakością wykonania. NOVA GROUP posiada rozwiązania skierowane do nowoczesnych placówek zajmujących się zdrowiem i urodą.

Leave A Reply

Your email address will not be published.