Podkład Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 od Bobbi Brown – Idealne krycie przez cały dzień

0

 

Naturalne krycie i 12-godzinna trwałość.

 

Najlepszą rzeczą w podkładzie Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 jest to, że nikt nie będzie wiedział, iż masz go na sobie. W przeciwieństwie do większości długotrwałych podkładów, które tworzą efekt maski, ta wyjątkowa formuła wygląda całkowicie naturalnie. Zapewnia bardzo przyjemne uczucie, nawilża i daje krycie od średniego po pełne aż do 12 godzin.

Długotrwały podkład o naturalnie wyglądającym wykończeniu od dawna znajdował się na liście życzeń Bobbi. Aby wprowadzić to marzenie w życie, Bobbi wraz ze swoim zespołem przetestowała ponad dziesięć różnych wersji formuły, aby odkryć idealny balans pomiędzy substancjami błonotwórczymi, poziomem pigmentów i substancjami zmiękczającymi, które nawilżają skórę i zapewniają jej świeży wygląd. Po wielomiesięcznych pracach nad składem, Bobbi i jej zespół znaleźli zestaw zapewniający idealne, naturalnie wyglądające krycie od rana do wieczora.

Podkład ten został opracowany dla osób, które mają tłustą skórę lub żyją w gorącym, wilgotnym klimacie. Stosujcie go z jednym z naszych beztłuszczowych kremów nawilżających, a możecie być pewni, że wasza skóra będzie wyglądać świeżo i nieskazitelnie przez cały dzień.

 

Jak to działa?

 

– Poddane obróbce pigmenty zawarte w formule znajdują się w zmiękczającym żelu, tworząc jedwabistą i lekką teksturę, która wygląda całkowicie naturalnie i zachowuje kolor.

– Idealna ilość substancji zmiękczających połączonych z substancjami błonotwórczymi wyróżnia tę długotrwałą formułę, nadając jej lekką, wyjątkową teksturę, dzięki czemu skóra wygląda i czuje się jak skóra przez pełne 12 godzin – bez nieprzyjemnego uczucia suchości czy napięcie.

– Efekt rozproszenia światła wyrównuje koloryt skóry i natychmiast optycznie zmniejsza linie, zmarszczki i pory.

– Gliceryna i masło shea zapewniają skórze nawilżenie przez cały dzień.

– Aby chronić skórę przed uszkodzeniami w przyszłości, formuła zawiera szerokie spektrum ochrony UVA/UVB SPF 15 oraz przeciwutleniacze w postaci witamin C i E.

– Krycie pozwala skórze oddychać, jest elastyczne i naprawdę dopasowane do skóry.

Aplikacja:

Nałóż podkład Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 palcami, gąbeczką lub pędzlem do podkładu, koncentrując się zwłaszcza na miejscach przetłuszczających się lub zaczerwienionych wokół nosa, ust i na czole.

Odcienie:

Porcelain, Warm Ivory, Sand, Warm Sand, Beige, Cool Beige, Warm Beige, Natural, Natural Tan, Warm Natural, Honey, Golden, Almond

Sugerowana cena detaliczna:

185 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.