Na obolałe palce – plastry żelowe na pęcherze

0
Viscoplast Plastry żelowe mix

Firma 3M rozszerza ofertę marki Viscoplast – lidera w kategorii plastrów opatrunkowych w Polsce, o nowe Plastry żelowe na pęcherze Viscoplast. Plastry wspomagają gojenie pęcherzy, zapewniają ulgę i długotrwałą ochronę. Żelowy opatrunek z masą hydrokoloidową zapobiega przywieraniu plastra do rany i umożliwia jego bezbolesne odklejenie. Plaster  jest  wodoodporny, dzięki czemu nie odkleja się podczas kąpieli, a jego bezbarwny odcień pozwala zachować estetyczny wygląd stopy.

Lato to czas wzmożonej aktywności fizycznej, dużo spacerujemy, a ze względu na wysokie temperatury, zakładamy obuwie na bose stopy. To często skutkuje powstawaniem pęcherzy, które są bolesne i utrudniają chodzenie. Cały urok zadbanej twarzy, doskonale dobranej fryzury i perfekcyjnego makijażu ginie, gdy nasze dłonie i stopy są niezadbane. Nawet staranny pedicure nie odwróci uwagi od pęcherzy i odcisków na odkrytych stopach. Plastry z żelowym opatrunkiem są doskonałym rozwiązaniem dla pań, którym zależy na tym, aby ich stopy dobrze się prezentowały w letnim obuwiu.

 – Plastry żelowe na pęcherze Viscoplast wspomagają gojenie pęcherzy, ale mogą być także stosowane profilaktycznie w celu zapobiegania ich powstawaniu Masa hydrokoloidowa absorbuje wydzielinę powstająca w pęcherzu tworząc żelową poduszeczkę ochronną. Przyspiesza to gojenie, łagodzi ból i chroni ranę przed infekcją – mówi Karolina Smułka z firmy 3M.

Plastry dostępne są w trzech rozmiarach. W zależności od potrzeby możemy dobrać plastry na palce, piętę lub podbicie stopy. Poręczny zestaw wszystkich trzech rozmiarów – Plastry żelowe na pęcherze Mix warto zabrać do walizki na wakacje ? może się zdarzyć, że będzie potrzebny  podczas spacerów czy długich pieszych wycieczek. Nowe plastry zapobiegną również otarciom i pęcherzom, kiedy użyjemy ich wkładając eleganckie szpilki do biura.

Pamiętajmy, że latem stopy stają się wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Dbajmy o ich zdrowie i ładny wygląd.

 Cena opakowania: ok. 11 – 16 zł (w zależności od rodzaju)

Leave A Reply

Your email address will not be published.