Nowy trend na czerwonym dywanie – BIEL

0

Na ważne wyjścia i wieczorowe imprezy gwiazdy coraz częściej wybierają kreacje w eleganckiej i stylowej bieli. Ten najnowszy trend na salonach jest kreowany m.in. przez markę BOHOBOCO.

W tym sezonie nieśmiertelną, klasyczną czerń na czerwonym dywanie zastępuje ponadczasowa i modna biel. Wiele spośród pięknych, rodzimych celebrytek postawiło właśnie na tę barwę, wybierając kreacje na gale, premiery, czy pokazy. Kolor ten lansują także projektanci BOHOBOCO, bo biel jest świeża i kobieca.

W białych kreacjach BOHOBOCO mieliśmy okazję podziwiać m.in. Małgorzatę Sochę, Edytę Górniak (koncert TOP TRENDY), Jolantę Pieńkowską, Agnieszkę Popielewicz,  Katarzynę Glinkę, Katarzynę Zielińską, Agnieszkę Więdłochę, czy Adę Fijał.

Kreacje BOHOBOCO dostępne są w salonie przy ul. Mokotowskiej 71 w Warszawie oraz w butiku on-line www.bohoboco.com.

Teraz, w ramach letniej wyprzedaży, wybrane modele dostępne są z rabatem, nawet do 40%.

BOHOBOCO to koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Markę wyróżnia charakterystyczny, niezwykle kobiecy styl. Wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że projekty z metką BOHOBOCO spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Każdy projekt to odpowiedni balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. BOHOBOCO to cosmopolityczna mieszanka stylów z najważniejszych stolic mody. W projektach nowojorski  luz, miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i włoskim dolce vitae.

Małgorzata Socha – Fashion Design Awards, Soho Minska, fot. WBF

 

Ada Fijał w BOHOBOCO
Katarzyna Glinka, SK: fot. Kurnikowski/AKPA

 

Jolanta Pieńkowska

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.