W świecie urody, mody i showbiznesu...

Multisuplemental – Stress Off

0 46
MultiSuplemental - Stress Off

Sesja, egzaminy, zaliczenia, życie w biegu czy nieprzespane noce – to wszystko sprawiło, że moje zapotrzebowanie na suplement diety, który pomógł by mi przejść przez trudny okres rosło prze ostatni miesiąc z dnia na dzień… Pomyślałam, że to świetny czas by wypróbowac działanie suplementu Stress Off. Choć ze sporą dozą niepewności podchodzę do wszystkich suplementów, tu  miło się zaskoczyłam.

O preparacie:

Preparaty marki Multisuplemental jako jedyne w Polsce są rekomendowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Promotorem ich suplementów diety jest prof. Jerzy Mellibruda.
Preparaty wytwarzane są w światowej klasy laboratorium VALEANT – ICN POLFA RZESZÓW, a surowce pochodzą między innymi ze Szwecji, Szwajcarii, Chorwacji, Indii (nie sa to składniki pochodzace z niewiadomych źródeł i wytwarzane niewiadomo gdzie).

W dobie współczesnej cywilizacji dieta człowieka jest uboga i wyjałowiona. Do żywności dodawane są sztuczne substancje, które pozbawiają jej pełnowartościowych składników odżywczych. Sztucznie  modyfikowana żywność negatywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Trudno więc jest oprzeć się tylko na takiej diecie dlatego niezbędna jest jej codzienna suplementacja.

Dla kogo:
Osoby aktywne zawodowo, rekonwalescenci, uczniowie, studenci
– borykające się ze spadkiem odporności organizmu
– narażone na długotrwały stres
– wymagające wzmocnienia kondycji psychicznej
– w stanach lękowych i depresyjnych

MultiSuplemental - Stress Off

Suplement diety – naturalny preparat relaksujący, wspomagający libido
– działa rozluźniająco
– poprawia nastrój
– redukuje stres
– uspokaja
– zwiększa koncentrację
– poprawia wytrzymałość psychiczną
– oczyszcza organizm z toksyn
– poprawia jędrność i wygląd skóry

Skład:
– Ekstrakt z różeńca górskiego (100 mg)
– Fosfatydylocholina (50 mg)
– Ekstrakt z zielonej herbaty (50 mg)
– Ekstrakt z ziela melisy (40 mg
– Astaksantyna (4 mg)
– Ekstrakt z pieprzu czarnego – Bioperyna (4 mg)
– Chlorofilina

Multisuplemental – Stress Off i VItasuplemental otrzymały Konsumencką Nagrodę Zaufania „ZŁOTY OTIS 2011” w kategorii DEBIUT ROKU

MultiSuplemental - Stress Off

Moje odczucia:

Do tej pory nie byłam entuzjastką suplementów diety. Jednak postanowiłam wyprubować Stress Off, bo mój organizm był już bardzo przemęczony. Nieregularny tryb chodzenia spać i stres spowodowały, że miałam trudnoścki z zasypianiem. Nie była to co prawda jeszcze typowa bezsennośc, ale utrudniała mi bezproblemowe funkcjonowanie. Odczuwałam też lekką apatię spowodowaną kilkutygodniowym przeziembieniem i przyjmowaniem antybiotyków.

Preparat przyjmowałam codziennie wieczorem przez prawie miesiąc. Jakie rezultaty odczułam po tym czasie?

Z suplementami diety rzecz się ma następująco – trzeba przyjmowac je regularnie i przez dłuższy czas, by odczuć różnicę. Tak też było i u mnie. Zaczęłam zasypiać szybciej i spałam coraz lepiej. Osoby z otoczenia odczuły, że jestem pogodniejsza, choć ja sama tego nie zarejestrowałam (może to skutek pięknej pogody? :)). Jestem typem optymistki, więc trudno jest mi jeszcze bardziej poprawić nastrój, ale znajomi wiedzą swoje…

Nie jestem w stanie stwierdzić, o ile mniej stresowałam się przez okres przyjmowania suplementu, ale odnotowałam coś dla mnie ważniejszego – stan mojej skóry się poprawił. Cera stała się delikatniejsza, a niedoskonałości cery pojawiały się rzadziej.

Cena (ok 50zł) jest wysoka jak za suplement diety, niemniej jednak chyba się skusze na kolejne opakowanie. Nie ze względu na zmniejszenie stresu (sytuacji stersogennych mam już mniej), ale lepsze zasypianie i poprawe stanu skóry. Dodatkowo w czasie przesilenia jesiennego Stress Off będzie niezastąpiony w poprawie humoru podczas krótkich i ponurych wieczorów. Polecam suplement, choć mógłby być trochę tańszy.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.