Słuchawki POP Native Union – nowoczesność w stylu retro

0
Słuchawki POP Native Union

ASBIS czołowy dystrybutor produktów IT na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, prezentuje linię designerskich słuchawek POP marki Native Union, stylizowanych na klasyczne słuchawki telefonów stacjonarnych. Można je wykorzystać podczas rozmów prowadzonych z telefonów komórkowych czy za pomocą Skype’a na komputerze.

Seria POP marki Native Union łączy w sobie designerski wygląd z nowoczesną technologią i została stworzona z myślą o osobach, lubiących się wyróżniać i być na bieżąco z nowinkami technicznymi. Słuchawki POP zostały zaprojektowane na wzór dużych, klasycznych słuchawek telefonów Bakelite z lat 50. połączonych z aparatem charakterystycznym skręconym kablem. To, co kiedyś wyszło już z użycia, dziś powraca w postaci modnego, oldschoolowego gadżetu dedykowanego do nowoczesnych urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe i smartfony, iPady czy komputery.

Oprócz unikalnego wyglądu słuchawka zapewnia komfort podczas rozmowy, gwarantując dobrą jakość transmitowanego dźwięku. Ponadto redukuje ona o 99% promieniowanie, które pochłania nasz organizm podczas bezpośredniego prowadzenia rozmów przez telefony komórkowe. Uniwersalność produktu sprawia, że nadaje się dla każdego, a z drugiej strony z gadżetem POP w dłoni można się wyróżnić. Podłączona do nowoczesnego smartfona słuchawka w stylu retro wygląda oryginalnie i niewątpliwie przyciąga uwagę.

Słuchawka POP Native Union

Słuchawki Native Union dostępne są w kilku kolorach – w zależności od upodobań można wybrać stonowane ? białe, szare, błękitne lub rzucające się w oczy – pomarańczowe, różowe, zielone i żółte.

Cena: 150 zł

 

Słuchawki Native Union podbiły serca amerykańskich gwiazd. Używaja ich m.in. Eva Longoria, Lenny Kravitz, Daniel Craig, Sarah Jessica Parker. Wśród polskich celebrytów można natomiast wymienić Dodę.

Leave A Reply

Your email address will not be published.