W świecie urody, mody i showbiznesu...

Perfekcyjne włosy zawsze i wszędzie z Herbal Care

0 3

Doskonały kosmetyk, który błyskawicznie przywróci naszym włosom świeżość i doda objętości. Mowa tu oczywiście o suchym szamponie, który nie raz i nie dwa stał się naszym wybawcą w najmniej oczekiwanych momentach. W portfolio marki Herbal Care znajdziemy dwie propozycje suchych szamponów, które opracowano na bazie 100% ekstraktów z roślin – z piwonią oraz z pokrzywą. Sprawdź, który będzie idealny dla Ciebie!

Suchy szampon 2w1 Piwonia Herbal Care

Produkt został opracowany dla wszystkich, którzy pragną odświeżyć włosy i nadać im objętość. Został skomponowany z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, które błyskawicznie oczyszczają włosy pomiędzy myciami i unoszą je u nasady. Ekstrakt z piwonii pielęgnuje i odświeża włosy. Skrobia ryżowa pochłania nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia. Natomiast ziemia okrzemkowa przywraca włosom lekkość i nadaje objętość. W efekcie stają się one błyskawicznie czyste, świeże i pachnące.

Suchy szampon Pokrzywa Herbal Care

To idealne, a zarazem ekspresowe rozwiązanie dla włosów tłustych, nieświeżych i pozbawionych objętości. Suchy szampon z pokrzywą opracowano na bazie skutecznych składników aktywnych, dzięki którym włosy, bez konieczności mycia, odzyskują komfortową świeżość. Ekstrakt z pokrzywy zmniejsza przetłuszczanie się włosów. Sok z aloesu nawilża i regeneruje włosy. Z kolei skrobia ryżowa  pochłania nadmiar sebum.

Cena: 17,90 zł/180 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.