W świecie urody, mody i showbiznesu...

Dłużej i więcej? Sky is the limit!

0 3

Mascara LASH SENSATIONAL SKY HIGH spełniła już niejedno marzenie o długich i gęstych rzęsach. Teraz ten efekt może być jeszcze? bardziej spektakularny. Poznaj SKY HIGH TINTED PRIMER od Maybelline New York – bazę pod tusz do rzęs w czarnym kolorze stworzoną dla jeszcze większej długości i pielęgnacji.

Mascara Sky High od Maybelline New York dzięki innowacyjnej technologii zapewnia nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs aż do 24h. Gdy przed aplikacją mascary sięgniesz po bazę Sky High Tinted Primer – możesz jeszcze bardziej podkręcić efekt, a jednocześnie zadbać o swoje rzęsy.

Aż 90% osób zauważyło większe wydłużenie, podczas jednoczesnej aplikacji bazy oraz tuszu do rzęs. Sky High Tinted Primer – to pierwsza baza pod tusz od Maybelline New York w czarnym kolorze. Dzięki formule wzbogaconej o ceramidy i witaminę B5 zadba o kondycję rzęs. Efekty zauważalne są już po 4 tygodniach codziennego stosowania. Elastyczna szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy, pozwalając na równomierną aplikację, co gwarantuje zwiększoną objętości rzęs (nawet 1,5x! przy połączeniu z mascarą), bez pozostawiania grudek. Można stosować ją także solo – dzięki czarnym pigmentom daje naturalny efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs, bez białych śladów. Jest odpowiednia dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe. Bazę przetestowano alergologicznie i okulistycznie.

Cena: 54,99 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.