W świecie urody, mody i showbiznesu...

Ipanema – letnie obuwie dla najmłodszych

0 0

Marki IPANEMA i RIDER wprowadziły nową kolekcję klapek stworzonych z myślą o najmłodszych. Wśród nich znajdziemy klapki z grafikami znanych produkcji takich jak E.T., szczęki czy Miraculous Ladybug.

ipanema_beautyshowNowe modele klapek oferują nie tylko ciekawe grafiki, ale również nieco różny design.  Producent zaprezentował letnie obuwie dla dzieci w różnym wieku oraz różnej płci. W tej kolekcji znalazło się więcej wzorów dla dziewczynek. Od japonek po przewiewne sandałki a także połączenie tych dwóch opcji. Dla chłopców dwa rodzaje: japonki i sandałki. Buciki są lekkie i przewiewne, co jest przydane szczególnie w ciepłe, letnie dni.  Ponadto marka wprowadziła sandałki Ipanema My First BABY, które posiadają przymocowane serduszko u góry paska i są zapinane na niewielkie zapinki.

Summer Baby Ipanema (2)

 

 

Wybór obuwia dla dziecka – szczególnie pierwszych bucików, często wzbudza wiele emocji. Zazwyczaj wynika to z niewiedzy czy braku doświadczenia młodych rodziców. Kilka prostych zasad pozwoli rozwiać wątpliwości i dokonać zakupu prawidłowych modeli.

 

  1. Czubek obuwia musi być zaokrąglony, szeroki i wysoki, by nie ograniczać ruchów paluszków.
  2. W przypadku letnich bucików u dzieci zdrowych bez wad ortopedycznych, zapiętki i cholewka nie mogą zakrywać kostki. Wskazane, by zapiętki poruszały się razem ze stopą.
  3. Warto, by podeszwa zginała się w 1/3 długości buta czyli bliżej palców, tam gdzie naturalnie się zginają i była antypoślizgowa.
  4. Rozmiar stopy mierzymy od najbardziej wysuniętego punktu na palcu do pięty, pozostawiając z przodu nie więcej niż 1 cm luzu, zwracamy również uwagę na szerokość stopy i buta.

Cena w zależności od modelu od 79.99 zł do 129 zł.

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.