W świecie urody, mody i showbiznesu...

Carex Kids – wszystko możesz !

0 14

?Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko? mówi znane powiedzenie. Marka Carex  namawia do odkrywania świata bez ograniczeń i przekonuje, że #wszystkomożesz ! Lepienie babek w piaskownicy? Malowanie rękami? Wspólne pieczenie babeczek? To z pewnością ulubione zabawy wszystkich dzieci. Dzięki Carex Kids, frajda może trwać w nieskończoność, a brudne ręce nie spędzają mamom snu z powiek. Carex Kids to kolorowe i słodko pachnące antybakteryjne mydła przeznaczone do dbania o higienę rąk. Ukryte w butelkach przyjemne zapachy Strawberry Candy, Bubble Gum, Splash i Cola Candy sprawiają, że zabawa przenosi się do łazienki.

Carex Kids to linia, która powstała z myślą o najmłodszych. Piasek, sierść zwierząt, zaschnięte mazaki czy farbki to tylko niektóre z zabrudzeń, które mogą znaleźć się na dziecięcych rączkach. Poznając świat, maluchy chcą dotknąć niemal wszystkiego. Słodko pachnące mydełka Carex Kids w kolorowych i wygodnych opakowaniach z pompką nie tylko usuną zabrudzenia i bakterie, ale zamienią mycie rąk w prawdziwą przyjemność.

Cztery warianty zapachowe: Carex Strawberry Candy, Carex Bubble Gum, Carex Splash i Carex Cola Candy przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o delikatności dziecięcej skóry. Zawierają specjalnie dobrane substancje myjące i dodatkowe składniki nawilżające. Niezwykle istotny jest znajdujący się  w każdym z wariantów  kwas mlekowy tworzący naturalną tarczę, chroniącą dłonie przed bakteriami.

Cena rekomendowana – 6,99 pln.

 

Carex Kids Bubble Gum 250ml 6,99zl Carex Kids ColaCandy 6,99zl Carex Splash 250ml  6,99zl

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.