W świecie urody, mody i showbiznesu...

Shealife i nowy balsam z olejku kokosowego

0 4
Shealife – Balsam z Olejku Kokosowego do Pielęgnacji Ciała i Włosów

Shealife przedstawia nowy  i w 100% naturalny balsam z olejku kokosowego do pielęgnacji włosów i całego ciała.

W czasie urlopu odpoczywamy. Wracamy spokojniejsi, zrelaksowani i szczęśliwsi. Niestety nasze ciało nie zawsze wakacje wspomina tak samo dobrze jak my. Po urlopie spędzonym na ciepłych plażach nasza skóra potrzebuje regeneracji. Podobnie jest z włosami. Słońce, wiatr, kąpiele morskie ?wszystko to sprawia, że skóra staje się wysuszona, a włosy łamliwe i matowe. Aby nasze ciało wróciło do formy sprzed wyjazdu można zastosować Shealife 100% Balsam z Olejku Kokosowego. To wygodny kosmetyk typu 2 w 1. Można go nakładać zarówno na skórę jak i na włosy.  Na ciało używamy go jako balsamu. Wystarczy niewielką ilość masła rozsmarować na skórze, aby została ona nawilżona. Dzięki właściwościom Php Aide regenerującym olejek kokosowy przyspiesza odbudowę naskórka oraz pomaga zachować odpowiedni poziom jego nawilżenia. Kosmetyk możemy też stosować jako intensywnie regenerującą maskę na włosy. Wystarczy wsmarować go we włosy i pozostawić na nich przez przynajmniej 30 minut. Najlepsze efekty można osiągnąć, gdy olejek pozostawimy na włosach nawet na kilka godzin. Następnie wystarczy umyć włosy delikatnym szamponem i spłukać. Taką kurację najlepiej stosować dwa razy  w tygodniu. W ten sposób włosy odzyskają blask
i sprężystość. Staną się miękkie i przyjemne w dotyku. Olejek kokosowy wspomaga też walkę
z łupieżem.

Kosmetyki Shealife są w 100% naturalne. Balsam z Olejku Kokosowego składa się z tylko 1 jednego składnika, a więc nie zawiera szkodliwych dla zdrowia, sztucznych substancji.

Cena: 44 zł

WięcejNiżEko.pl to internetowy sklep z produktami ekologicznym. WiecejNizEko.pl powstało zgodnie z konceptem promowania zdrowego stylu życia blisko natury. To wspaniały przykład na to, że jako konsumenci możemy dokonywać świadomych wyborów i kupować to, co dla nas zdrowe i bezpieczne. W sklepie WiecejNizEko.pl można kupić wysokiej jakości produkty spożywcze, takie jak przyprawy i czekolady, kosmetyki, środki czystości oraz suplementy diety i żywność funkcjonalną. Na stronie www.WiecejNizEko.pl, dostępne są produkty takich marek jak Manuka, Botani, Shealife, Mambino, Meridian Organic oraz Hambleden Herbs.

Leave A Reply

Your email address will not be published.