W świecie urody, mody i showbiznesu...

Warsztaty wizażu z modelką Karoliną Malinowską za nami

0 11
warsztaty – trendy w makijażu

Wraz z nadejściem letnich trendów Agnieszka Broda School of Make Up zorganizowała spotkanie dla wszystkich tych, którzy interesują się modą, stylizacją i wizażem. Było to pierwsze tego typu spotkanie, które dodatkowo swoją osobą uatrakcyjniła jedna z polskich modelek – Karolina Malinowska.

W warsztatach mogły wziąć udział osoby na stałe związane z wizażem, ale także te, które są zaineresowane kreowaniem siebie i lubią dobrze wyglądać. Spotkanie było okazją do poznania wielkiego świata, zarówno w teorii, jak i w praktyce. Specjaliści z Biar Beauty Group zaprezentowali najnowsze trendy w modzie i makijażu na nadchodzącą jesień i zimę, a Agnieszka Broda, dyrektor kreatywny szkoły, wykonała pokazowy makijaż inspirowany zbliżającym się sezonem. Dodatkowo, uczestniczki miały szansę zobaczyć jak krok po kroku wygląda aplikacja rzęs, nową metodą Nouveau HD, będącą wyjątkową propozycją dla kobiet, pragnących uzyskać zjawiskowy efekt głębokiego spojrzenia. Zajmuję się wizażem i kosmetyka od wielu lat, ale wciąż staram się pogłębiać swoją wiedzę. Szkolenie Fashion&Make Up by Biar Beauty Group było przygotowane naprawdę rewelacyjnie – wyniosłam z niego nie tylko nowe umiejętności, ale również świeży zapał do pracy, stwierdziła po spotkaniu Simona Jakubowska, pracująca jako wizażystka i kosmetyczka.

warsztaty – trendy w makijażu

Niezwykle inspirujące dla kursantek było samo spotkanie z Karoliną Malinowską, niekwestionowanym autorytetem dla osób aspirujących do świata mody. Modelka, która odniosła międzynarodowy sukces, biorąc udział w pokazach najsłynniejszych domów mody m.in. Chanel, Prady czy Diora, uchyliła rąbka tajemnicy, zdradzając jak od kuchni wygląda praca na wybiegach oraz współpraca z najlepszymi wizażystami i stylistami na świecie.  Nie czuję się profesjonalistką, ale przyznaję, że po prostu sama lubię dobrze dobrze wyglądać. Zdecydowałam się na udział w spotkaniu, bo interesują mnie nowe trendy w makijażu oraz modzie. Wybór warsztatów był strzałem w dziesiątkę. Naprawdę wiele się nauczyłam. Cieszę się także, że miałam okazję poznać Karolinę Malinowską, którą od lat bardzo cenię, odpowiedziała zapytana o spotkanie Aleksandra Zdebel, jedna z uczestniczek. Kursantki podczas rozmowy w modelką mogły dowiedzieć się m.in. jak powinno wyglądać profesjonalne portfolio, jakie umiejętności są najbardziej cenione u makijażystów w świecie mody, czy też co powinien wiedzieć wizażysta o pracy na planie zdjęciowym. Były to istne perełki dla dziewczyn, interesujących się modą i wizażem.

warsztaty – trendy w makijażu

Spotkanie zwieńczyły warsztaty kreatywne, w których uczestniczki miały okazję na gorąco wykorzystać zdobytą wiedzę, tworząc kreacje zainspirowane nadchodzącymi trendami z dość niecodziennych materiałów. W wyłonieniu zwycięzkiej drużyny pomogła sama modelka, a na sam koniec każda z dziewczyn otrzymała certyfikat uczestnictwa w zajęciach.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.