Nowy balsam nawilżający GOSH SOS dla suchej skóry

0
balsam do skóry suchej GOSH SOS

Sezon letni rozpoczął się na dobre. Prominie słoneczne przesuszają skórę całego ciała, a ciepłe powietrze powoduje, że brak jej elastyczności.

Skóra sucha wymaga szczególnej ochrony i troskliwej pielęgnacji. Jest cienka i delikatna. Brakuje jej elastyczności i szybciej zachodzą w niej procesy starzenia. Przesuszona daje uczucie ściągnięcia, często jest spierzchnięta i sprawia wrażenie szorstkiej w dotyku. Negatywnie reaguje na czynniki zewnętrzne: wiatr, klimatyzację, twardą wodę, suche i gorące powietrze. Dlatego podstawą pielęgnacji suchej skóry powinno być nawilżanie i natłuszczanie. Zabiegi te uzupełniają niedobory wody w skórze i odbudowują warstwę lipidową naskórka.

GOSH stworzył specjalny krem przeznaczony dla skóry suchej: MOISTURIZING BODY LOTION CLASSIC SOS
Komfortowy balsam do ciała z formułą DayMoist CLR i aktywnym ekstraktem  z owocu granatu, natychmiastowo i  głęboko nawilżający.
Zapewnia  silnie specjalistyczną  pielęgnację skórze suchej. Już po trzydniowej aplikacji balsam przywraca  optymalny poziom nawodnienia i natłuszczenia w płaszczu lipidowym skóry. Dzięki wyjątkowo delikatnej konsystencji doskonale i szybko się wchłania. Pozostawia skórę  nawilżoną,  wygładzoną, promiennie świeżą  i miękką. Przynosi długotrwałe ukojenie i zapewnia skuteczną ochronę.
Formuła balsamu wzbogacona została olejem  z awokado i witaminą E.

balsam do skóry suchej GOSH SOS

Pojemność: 500 ml. Sugerowana cena detaliczna: 39,99 PLN.
Balsam jest dostępny w sieci Kosmeteria oraz innych dobrych drogeriach rynku tradycyjnego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.