Serum od Foreo – młodość zawarta w kapsułkach

0

Po wakacjach skóra często jest odwodniona i przesuszona, potrzebuje silnej dawki substancji, które szybko zadbają o poprawę jej stanu. Na ratunek przychodzi serum od FOREO, które działa trójfazowo: odżywia, nawilża i odmładza.

Serum, a dokładniej Kapsułki Młodości od FOREO, to połącznie przeciwutleniaczy  z nawilżającym kwasem hialuronowym, które odnawiają, ujędrniają i odżywiają naszą skórę. Kiedy najlepiej po nie sięgnąć? Jeśli posiadamy skórę suchą lub jeśli jest ona odwodniona, czyli stan przejściowy spowodowany zmianą temperatury, nadmiernym opalaniem, nieodpowiednim oczyszczaniem, a także złą dietą. Pojawia się wtedy uczucie ściągnięcia, skóra traci blask, może również być podrażniona. Warto dlatego po wakacjach, kiedy skóra zdecydowanie bardziej potrzebuje nawilżenia, sięgnąć po SERUM SERUM SERUM. Zawarta w mikrokapsułkach formuła, bogata jest w skwalan, pomagający zwalczać wolne rodniki oraz stymulujący produkcję kolagenu.

Serum najlepiej łączyć z odmładzającym masażem, wykonywanym za pomocą LUNY 3, aby składniki aktywne mogły docierać w głąb skóry i jeszcze bardziej ją odżywiać. Podczas codziennego ok. 5-minutowego masażu twarzy możemy wymodelować jej owal. LUNA 3 wraz z dedykowaną aplikacją wskazuje nam, jak wykonać masaż liftingujący. Wykonany rano, likwiduje opuchliznę i sprawia, że cera nabiera blasku. Stosowany jako zabieg przed snem sprawia, że składniki aktywne lepiej się wchłaniają, skóra w trakcje snu szybciej się regeneruje i dotlenia.

FOREO_SerumSerumSerum_Box_ProductShot

Leave A Reply

Your email address will not be published.