Intensywna regeneracja w trybie instant od Garnier

0

 

 

Okres wakacyjny może być wyjątkowo trudny zarówno dla naszych włosów, jak i cery. Silne działanie promieni słonecznych, wody, soli, piasku, a nawet wiatru sprawia, że może ona stracić swój zdrowy wygląd. Nadmierne wysuszenie, zaczerwienienia, szorstkość i wzmożona widoczność popękanych naczynek, to tylko niektóre ze skutków ubocznych lata. Dlatego po powrocie
z wymarzonych wakacji, powinnaś zwrócić szczególną uwagę na swoją skórę
i otoczyć ją intensywną opieką. W takim przypadku potrzebne jest nie tylko dogłębne nawilżenie, ale także odpowiednie odżywienie i regularna pielęgnacja.

Rewolucyjne maseczki Garnier FRESH-MIX to super szybki sposób na zapewnienie swojej cerze witaminowej bomby i uzupełnienie niezbędnych składników odżywczych. Delikatna, cienka tkanina nasączona została skoncentrowanym serum, gwarantującym uczucie wyjątkowego ukojenia. Maska FRESH-MIX Z KWASEM HIALURONOWYM to potężna dawka nawilżenia, idealna dla wysuszonej skóry. Jednocześnie widocznie wygładza i redukuje pierwsze oznaki starzenia. Maska FRESH-MIX VITAMIN C SHOT zawiera w swojej formule witaminę C, wspomagającą naturalne rozświetlenie i odżywienie cery, która już kwadrans po aplikacji maski jest intensywnie nawilżona i promienna.

3600542168212_Garnier_Shot_HYALURON_1 3600542168229_Garnier_Shot_VITAMIN_C_1

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.