W świecie urody, mody i showbiznesu...

Szczotkowanie twarzy

0 1

Brushing to dużo lepsza metoda oczyszczania twarzy niż mycie jej wacikami zwilżonymi płynem micelarnym. Usuwa zanieczyszczenia nawet z porów, a przy okazji złuszcza martwe komórki naskórka, poprawia mikrokrążenie i dotlenia skórę.

Nawet jeśli codziennie oczyszczasz twarz wacikiem nawilżonym płynem micelarnym, musisz liczyć się z tym, że nie uda ci się usunąć wszystkich zanieczyszczeń, zwłaszcza z porów skóry. Dogłębne oczyszczenie zagwarantuje ci brushing, czyli oczyszczanie twarzy za pomocą urządzenia ze szczoteczką. Obracając się, szczotka usuwa nie tylko resztki makijażu, kosmetyków pielęgnacyjnych, sebum czy zanieczyszczenia atmosferyczne, ale nawet martwe komórki naskórka. Odblokowuje zapchane pory, poprawia mikrokrążenie, dotlenia, zwiększa możliwości absorpcji przez skórę składników aktywnych zawartych w kremach czy serum. Dodatkowo brushing działa jak przyjemny masaż. Udany zabieg oczyszczania i liftingującego masażu wykonasz za pomocą YASUMI Face Up Cleansing & Lifting.

YASUMI Face Up Cleansing & Lifting

Bezprzewodowe urządzenie do dogłębnego oczyszczania i liftingującego masażu twarzy i szyi. Jest wyposażone w dwie wymienne głowice. Obracająca się szczotka z miękkich włókien bezpiecznie i dokładnie oczyszcza skórę z resztek makijażu, kosmetyków pielęgnacyjnych, które się nie wchłonęły, sebum, kurzu, a także z martwych komórek naskórka. Zapewnia wstępny masaż powierzchni skóry. Głowica z wypustkami natomiast umożliwia dalszy masaż, który poprawia mikrokrążenie, wzmacnia dotlenienie i odżywienie, usprawnia przepływ limfy, zmniejsza obrzęki i napięcie mięśni. Tak przygotowana skórą jest gotowa na aplikację preparatów pielęgnujących. Lepiej przyswaja składniki aktywne. Urządzenie warto stosować codziennie. Oczyszczanie i liftingujący masaż wygładza skórę, przywraca promienny blask, ujędrnia, relaksuje, zmniejsza napięcie mięśni i widoczność zmarszczek, zwłaszcza tych mimicznych.

Cena YASUMI Face Up Cleansing & Lifting – 189 zł

Dostępne na sklep.yasumi.pl oraz w gabinetach YASUMI gabinety.yasumi.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.