W świecie urody, mody i showbiznesu...

Terapia, która odbudowuje gęstość skóry

0 8

Gdy zaczynasz tracić owal twarzy i widzisz coraz więcej zmarszczek, czas na intensywną terapię odmładzającą. Meso Resveratrol Peel dzięki jednemu składnikowi może sprawić, że znowu poczujesz pod palcami jędrną, gęstą i sprężystą skórę.

Tym składnikiem jest resweratrol na bazie miąższu z czerwonych winogron. Ma niezwykle silne właściwości antyoksydacyjne. Niszczy wolne rodniki, chroni oraz wzmacnia włókna elastynowe i kolagenowe. Działa również przeciwzapalnie. Przyspiesza procesy regeneracyjne, łagodzi zaczerwienienia i rozjaśnia koloryt skóry.

To wymarzony składnik terapii, które mają na celu odmłodzenie skóry. My wykorzystywaliśmy go do tej pory przy peelingu, ale znając potencjał tego składnika, chcieliśmy czegoś więcej. Opracowaliśmy terapię Meso Resveratrol Peel, która wykorzystuje resweratrol podczas peelingu oraz mikronakłuć, co daje fantastyczne efekty – mówi Agnieszka Zimna, trenerka YASUMI College.

Resweratrol radzi sobie z wiotkością. Może podnieść opadnięte kąciki ust, podbródek czy policzki. Może zredukować zmarszczki i bruzdy, które powstają w wyniku naturalnej mimiki. Celem terapii wykorzystujących resweratrol jest poprawa gęstości skóry i owalu twarzy.

Etapy terapii Meso Resveratrol Peel

  • Demakijaż – oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń i przygotowuje ją do kolejnych etapów terapii.
  • Peeling chemiczny na bazie resweratrolu – dogłębnie oczyszcza. Usuwa martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest odświeżona i dobrze przygotowana do wchłaniania składników aktywnych. Celem tego etapu jest również redukcja drobnych zmarszczek, zmniejszenie zaczerwienienia i poprawa kolorytu.
  • Mikronakłucia skóry z ampułką zawierającą resweratrol – ten etap ma pobudzić skórę do pracy, przyspieszyć produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym doprowadzić do zagęszczenia skóry, zmniejszenia jej wiotkości, uniesienia rysów twarzy, redukcji zmarszczek.

Cena zabiegu na twarz – ok. 1100 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.