W świecie urody, mody i showbiznesu...

Włosy cud-miód… propolis!

0 4

Barwa Cosmetics podjęła się wyzwania, by sprostać potrzebom bardzo zniszczonych i suchych włosów. Odpowiedzią jest linia Honey Hair, w której zamknęła efekt pracy pszczół: miód, propolis i mleczko pszczele. Dodatkowo formuły produktów zostały wzbogacone olejem lnianym, masłem shea, proteinami ryżu oraz probiotykiem, aby zregenerować nawet najbardziej wymagające włosy. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji włosów prostych, jak i falowanych lub kręconych.  Jakie działanie zatem kryją w sobie te słodkie składniki aktywne?

 • miód – głęboko nawilża, działa odżywczo i regenerująco na włosy i skórę głowy, dostarcza im potężnej porcji witamin, kwasów i antyoksydantów.
 • propolis – jest niezwykle bogaty w flawonoidy, mikro oraz makro elementy, substancje lipidowo-woskowe, kwasy tłuszczowe, enzymy, białka, kumarynę, sterole, aldehydy oraz witaminy, dzięki czemu skutecznie odżywia i regeneruje włosy, a także nadaje im gładkość i miękkość.
 • mleczko pszczele – zawiera niezbędne dla włosów proteiny, węglowodany i witaminy – B1, B2, B6, B5, B8, B9, C i PP. Jest również bogatym źródłem minerałów, zwłaszcza potasu, magnezu, wapnia, żelaza, fosforu, siarki, manganu i krzemu. Ma działanie nawilżające, odżywcze i wygładzające.

Linia składa się z 6 produktów:

Łagodny szampon nawilżająco-kojący (24,99 zł/480 ml) do włosów normalnych i suchych. W delikatny, ale skuteczny sposób oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

 • Trehalozę – nawilża i koi włosy i skórę głowy.
 • Prebiotyk – wspiera mikrobiom skóry i włosów, chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Miodowa odżywka nawilżająco-wygładzająca (24,99 zł/200 ml) przeznaczona do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione oraz zabezpieczone. Dodatkowo zawiera:

 • Trehalozę –  nawilża i zmiękcza włosy.
 • Olej lniany –  odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.

Bogata maska nawilżająco-wygładzająca (29,90 zł/220 ml) do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone. Dodatkowo zawiera:

 • Trehalozę – nawilża i zmiękcza włosy.
 • Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.

Bogata formuła maski gwarantuje multi-odżywienie, zdrowy i lśniący wygląd włosów.

Łagodny szampon wzmacniająco-regenerujący (24,99 zł/480 ml) do włosów bardzo zniszczonych. W delikatny, ale skuteczny sposób oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone. Dodatkowo zawiera:

 • Biotyna i bioflawonoidy – odżywiają cebulki włosów i regenerują kosmyki na całej ich długości.
 • Prebiotyk – wspiera mikrobiom skóry i włosów, chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Miodowa odżywka wzmacniająco-regenerująca (24,99 zł/200 ml) do pielęgnacji włosów bardzo zniszczonych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone. Masło shea – nawilża, odbudowuje i chroni włosy przed uszkodzeniami. Dodatkowo zawiera:

 • Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów

Bogata maska Honey Hair wzmacniająco-regenerująca (29,90 zł/220 ml) do włosów bardzo zniszczonych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone. Dodatkowo zawiera:

 • Masło shea – nawilża, odbudowuje i chroni włosy przed uszkodzeniami.
 • Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów. Bogata formuła maski gwarantuje multi-odżywienie, zdrowy i lśniący wygląd włosów. E

Leave A Reply

Your email address will not be published.