W świecie urody, mody i showbiznesu...

Egzotyczna pielęgnacja ciała z Tutti Frutti

0 0

Czy codzienna pielęgnacja może zamienić się w niezwykłą podróż do najmilszych letnich chwil? Skomponuj swój niezastąpiony zestaw kosmetyków Tutti Frutti z linii Tango Mango i z wielką przyjemnością zanurz się w wyjątkowych wspomnieniach, na myśl o których uśmiech nie znika Ci z twarzy. Już teraz zatrać się w soczystym zapachu egzotycznego mango oraz orzeźwiającym aromacie trawy cytrynowej, bo czekają na Ciebie same przeowocne korzyści.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała Tutti Frutti wyróżniają się harmonijnym melanżem soczystych, owocowych nut zapachowych, połączonych z aromatycznymi ziołami, które dodają energii, działają pobudzająco i przywołują wspomnienia beztroskich chwil. Stwórz swój codzienny rytuał z linią Tango Mango pozwalającą rozkoszować się cudownym zapachem trawy cytrynowej i mango. W starannie opracowanych recepturach kosmetyków znajdziemy formułę Nutri Shot z witaminami E i F, która odżywi i wygładzi skórę.

Pielęgnację rozpocznij już pod prysznicem. Z odżywczym mleczkiem do kąpieli i pod prysznic z linii Tango Mango delikatnie oczyścisz skórę i wprowadzisz się w pozytywny nastrój. Mleczko nanieś na zwilżoną skórę i wykonaj energiczny masaż ciała, aby przygotować je na wchłanianie składników aktywnych. Teraz czas na odżywczy peeling cukrowy! Nanieś produkt na zwilżoną skórę i delikatnie masuj ciało okrężnymi ruchami. W efekcie skóra stanie się aksamitnie gładka i miękka. Po wykonaniu tego zabiegu na osuszoną skórę nałóż odżywiający balsam do ciała, który nie tylko poprawi kondycję i jej wygląd, ale również zregeneruje i nawilży. Z kosmetykami z linii Tango Mango cały dzień możesz czuć radosne rytmy odżywienia na własnej skórze. Mydło w płynie pozwoli zamienić zwykłą higienę rąk w niezwykłe przeżycie. To dzięki połączeniu ekstraktów owocowych, ziół i odżywczego Shotu witamin A, E i F. Tylko nie mów, że nie spróbujesz?

Leave A Reply

Your email address will not be published.