W świecie urody, mody i showbiznesu...

Sephora wspiera 3 fundacje

0 7

Nowa akcja Sephora zaprasza klientów do wsparcia działań statutowych 3 organizacji, z którymi Sephora Polska prowadzi długofalową współpracę: Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, Fundacji Nasza Ziemia oraz stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii. Korzystając z oferty Sephora Beauty Days, w której można kupić wybrane produkty z listy prawie 800 bestsellerów z atrakcyjnym rabatem, klienci jednocześnie sami mogą zadeklarować, który spośród 3 partnerów otrzyma od nich wsparcie finansowe na rzecz swoich działań statutowych. Akcja trawa od 11. do 24. października. 

Do udziału w akcji Sephora Beauty Days zapraszają przedstawiciele partnerów Sephora: Olga Legosz – Wiceprezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, Grzegorz Mikosza – Główny Koordynator Akcji Sprzątanie świata Polska z Fundacji Nasza Ziemia oraz Slava Melnyk – Dyrektor Zarządzający stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii. Wszystkich troje zobaczyć możemy zarówno w indywidualnych video w kampanii digital oraz social mediach Sephora, jak i we wspólnym spocie telewizyjnym.- Bardzo cieszy nas możliwość prowadzenia wspólnych działań z Sephora, bo zależy nam na tym, aby w środowisku pracy różnorodność była wartością nie tylko akceptowaną, ale po prostu cenioną i pożądaną. Zaangażowanie Sephora pomoże nam w sfinansowaniu projektów i jeszcze szerszym dotarciu do osób, dla których nasze działania są ważne i potrzebne, mówi Slava MelnykDyrektor Zarządzający stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii.– Cieszy mnie bardzo współpraca z Sephora Polska, bo to nie tylko działania związane z naszym sztandarowym programem i udziałem pracowników Sephora w Akcji Sprzątanie świata -Polska. To również edukacja ekologiczna dotycząca redukcji toreb jednorazowych przez Klientów w sklepach Sephora. Już wiemy, że to działa i liczba kupowanych, jednorazowych toreb systematycznie spada! Troska o planetę z takim Partnerem napawa  nas dumą ? mówi Grzegorz Mikosza, Główny Koordynator Akcji Sprzątanie świata ? Polska z Fundacji Nasza Ziemia.
– Czasami czytam, że feminizm odniósł zwycięstwo, bo przyszłość jest kobietą, a kubki z napisem ?girl power? sprzedają się świetnie. To pozory, które nie powinny nas zmylić. Tak długo aż każda gmina w Polsce nie będzie miała żłobka, tak długo nie będziemy mogli mówić o zwycięstwie feminizmu. Dzięki akcji Sephora Beauty Days ? Razem jest piękniej, każdy może realnie wspomóc działania naszej fundacji i z nami budować lepsze jutroOlga Legoszwspółzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Sephora Beauty Days Razem jest piękniej! trawa od 11. do 24.10. w perfumeriach stacjonarnych Sephora i na sephora.pl.

Leave A Reply

Your email address will not be published.