W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowość od ALKMIE – linia hydro

0 1
Sucha skóra to codzienne wyzwanie, które dotyka coraz większej ilości osób. Problem przesuszającej się cery nasila się szczególnie w okresie zimowym – mają na niego wpływ nie tylko duże różnice temperatur między pomieszczeniami a otwartymi przestrzeniami ale również ogrzewanie czy niewystarczające nawodnienie organizmu. Odpowiednia pielęgnacja takiej skóry to ogromne wyzwanie. Szukasz kosmetyków, które spełnią wszystkie jej wymagania? Potrzebujesz skutecznego nawilżenia, ale też przygotowania skóry na trudne warunki atmosferyczne? Poznaj nowość marki ALKMIE! Linia Hydro to odpowiedź na potrzeby skóry suchej. Zawarte w niej składniki aktywne pobudzają odbudowę, wzmacniają ochronę, a dodatkowo dbają o wzrost elastyczności i jędrności skóry.

LINIA HYDRO: skuteczne nawilżenie na 3 poziomach skóry

  • ochrona przed utratą wody,
  • usprawnienie transportu składników aktywnych,
  • zwiększenie naturalnych zasobów wody.

Nawilżona, gładka, jędrna skóra. Dodatkowo mniejsza ilość zmarszczek… To nie marzenie! Pielęgnacja z HYDRO ALKMIE to dbałość o długotrwałe nawilżenie i doskonałą kondycję skóry suchej nawet zimą. Surowce aktywne zawarte w linii tj: ekstrakt z czerwonej algi z Morza Północnego, Hydraconcept oraz najcenniejsze frakcje oleju z avocado i oliwy z oliwek, zadbają o piękny wygląd Twojej skóry.

MOISTURE SYMPHONY długotrwale nawilżający krem do twarzy

Wielowymiarowo nawadniający krem do twarzy Moisture Symphony swoją skuteczność zawdzięcza mikrokapsułkom, w których zamknięte są składniki nawilżające. Dzięki temu przenikają one do głębokich partii skóry, zapewniając intensywne nawilżenie na wielu poziomach. Kompleks polisacharydów zwiększa długotrwałość tego efektu.

  • zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje jędrność
    i promienny wygląd,
  • uszczelnia płaszcz hydrolipidowy, co zapobiega nadmiernej utracie wody,
  • ekstrakt z czerwonej algi osłania skórę przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych,
  • przy regularnym stosowaniu krem zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i jedwabistą gładkość,
  • znakomicie sprawdzi również się jako baza pod makijaż.

SHOWER SONATA nawilżający żel do mycia ciała

Oczyszcza skórę w niezwykle delikatny sposób – nie narusza jej naturalnego płaszcza lipidowego. Przywraca i utrzymuje nawilżenie. Zawiera roślinne masło z najcenniejszymi frakcjami oleju z awokado i oliwy z oliwek, hydrakoncept, delikatne roślinne substancje myjące oraz sok z aloesu.

EVERYDAY RHYTHM nawilżająco-ochronne masło do ciała

Intensywnie nawilża skórę i chroni przed utratą wody. Idealne dla skóry przesuszonej i potrzebującej odbudowy. Zawiera ekstrakt z czerwonej algi, przystosowanej do życia w niskich temperaturach, roślinne masło z najcenniejszymi frakcjami oleju z awokado i oliwy z oliwek, hydrakoncept.

SOOTHING MELODY odżywczy krem do suchych dłoni

Intensywnie nawilża i koi skórę dłoni. Chroni je przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Zawiera ekstrakt z czerwonej algi z Morza Północnego, przystosowanej do życia w niskich temperaturach, roślinne masło z najcenniejszymi frakcjami oleju z awokado i oliwy z oliwek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.