10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki

0

Dzień Matki to święto międzynarodowe, ale obchodzone w różnych krajach w innym czasie. W Polsce przypada na dzień 26 maja i obchodzi je około 11 mln kobiet.

Mimo, że święto Mam wypada w różnym okresie, to dylemat, przed którym stoi cały świat jest ten sam- jaki upominek wybrać, aby dał radość ukochanej mamie.

Wybór zawsze jest taki sam, pomiędzy czymś praktycznym lub fantazyjnym, przyjemnym dla ciała a może ducha, coś do domu czy coś osobistego.

Jedno jest pewne, nieważne który z tych pomysłów zrealizujecie, to każda mama będzie i tak szczęśliwa, wiedząc że jest to upominek od serca.

Aby jednak ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy listę pomysłów na prezenty.

  1. Zestaw książek ulubionego autora, które umilą ciepłe letnie popołudnia.
  2. Voucher do ulubionego sklepu
  3. Flakonik perfum z nowym zapachem, który będzie kojarzy się z Wami.
  4. Kosz z kawą, herbatą i zestawem słodyczy
  5. Kosmetyki zawsze są dobrym pomysłem na prezent, szczególnie delikatne jak marki OnlyBio z nowej serii Prebiotyki i Olejki, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.
  6. Foto książka zawierająca najfajniejsze momenty z ostatniego roku, uchwycone w kadrze aparatu
  7. Łańcuszek z medalikiem, do którego włożycie swoje zdjęcia. Taki naszyjnik mama będzie mogła mieć zawsze przy sobie.
  8. Wszelkiego rodzaju biżuteria
  9. Dla nowoczesnych mam polecamy elektroniczny gadżet – wideorejetrator Mio MiVue C330, który zadba i nagra wszystko podczas jej podróży samochodem. Aktualnie można wygrać taką kamerę na fanpage’u MioPolska. https://www.facebook.com/MioPolska/photos/a.445420289464/10159790666829465/?type=3&theater
  10. Mamy fit ucieszą się z opaski, która liczy kroki

Do każdego upominku możecie dołączyć kwiatek, który jest oznaką radości. Z takimi prezentami Dzień Matki będzie udany i niezapomniany dla kochanych Mam.

Leave A Reply

Your email address will not be published.