Owocowa pielęgnacja włosów

0

Aby zapewnić swoim włosom intensywne odżywienie Twoja pielęgnacja powinna składać się nie tylko z szamponu, ale również odżywki i maski. Dlatego Fructis przedstawia nowe szampony i odżywki Hair Food, które idealnie uzupełniają dobrze nam już znane maski z tej gamy. Banan, papaja, makadamia, a może aloes? Który owoc zostanie Twoim ulubionym?

Nowe szampony i odżywki Fructis Hair Food to superowoce bogate w składniki odżywcze! Formuły Fructis Hair Food są do tego wegańskie i zawierają aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Stawiamy też na przejrzystość składów. Na wszystkich produktach Fructis Hair Food znajdziesz informację o pochodzeniu każdego elementu ich składu. Odżywią, zregenerują, wygładzą lub nawilżą nawet najbardziej głodne włosy.

Fructis Hairfood Banan Odzywka PACK

BANANA HAIR FOOD dla bardzo suchych włosów

Banana Hair Food to formuły pełne składników odżywczych o działaniu nawilżającym, wzbogacone o ekstrakt z banana z Kostaryki, aby odżywić i zapewnić miękkość włosów na dłużej. Szampon delikatnie oczyszcza i odżywia włosy nie obciążając ich, a bogata, szybko spłukująca się formuła odżywki dodatkowo je odżywia oraz ułatwia ich rozczesywanie. Dla intensywnego odżywienia włosów zastosuj również maskę Banana Hair Food, której kremowa formuła łatwo rozprowadza się po włosach natychmiast je odżywiając i nadając im blask, bez obciążania.

 • Szampon: 19,99 zł/350 ml
 • Odżywka: 19,99 zł/350 ml
 • Maska do włosów: 24,99 zł/390 ml

 

PAPAYA HAIR FOOD dla włosów zniszczonych, potrzebujących odżywienia

Papaya Hair Food to formuły, które zostały wzbogacone o ekstrakt z papaji z serca Brazylii, aby zmniejszyć ilość rozdwojonych końcówek i odbudować włosy. Szampon Papaya Hair Food delikatnie oczyszcza włosy nie obciążając ich, a płynna formuła odżywki natychmiast wnika we włosy, dodatkowo je regenerując i ułatwiając ich rozczesywanie. Aby zapewnić włosom intensywną regenerację i odbudowę, pielęgnację uzupełnij o maskę Papaya Hair Food, która szybko i łatwo rozprowadza się na włosach zapewniając im natychmiastowe odżywienie bez obciążania.

 • Szampon: 19,99 zł/350 ml
 • Odżywka: 19,99 zł/350 ml
 • Maska do włosów: 24,99 zł/390 ml
Fructis Hairfood Papaya Odzywka PACK

 

Fructis Hairfood Makadamia Odzywka PACK

MACADAMIA HAIR FOOD dla włosów suchych i niesfornych

Macadamia Hair Food to formuły, które zostały wzbogacone o olejek z makadamii pochodzący z Gwatemali, aby wygładzić i ograniczyć puszenie. Szampon Macadamia Hair Food sprawia, że włosy są delikatnie oczyszczone i wygładzone bez obciążania! Starannie opracowana formuła odżywki natychmiast wchłania się we włosy dodatkowo je wygładzając i ułatwiając ich rozczesywanie. Dla uzyskania pełnego efektu stosuj również maskę Macadamia Hair Food, której kremowa konsystencja sprawia, że łatwo się ją rozprowadza na włosach, a dodatkowo intensywnie je odżywia i wygładza.

 • Szampon: 19,99 zł/350 ml
 • Odżywka: 19,99 zł/350 ml
 • Maska do włosów: 24,99 zł/390 ml

 

ALOE HAIR FOOD dla włosów normalnych i suchych

Hair Food Aloe to formuły, które zostały wzbogacone o ekstrakt z aloesu, aby nawilżyć i zapewnić miękkość na dłużej włosom. Szampon pozostawia włosy delikatnie oczyszczone i nawilżone bez obciążania, a płynna, szybko spłukująca się, formuła odżywki dodatkowo je nawilża oraz ułatwia ich rozczesywanie. Koniecznie uzupełnij pielęgnację o maskę Aloe Hair Food, która sprawi, że Twoje włosy będą intensywnie nawilżone i miękkie na dłużej.

 • Szampon: 19,99 zł/350 ml
 • Odżywka: 19,99 zł/350 ml
 • Maska do włosów: 24,99 zł/390 ml
Fructis Hairfood Aloes Odzywka PACK

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.