Ekstrakt z jaskółczych gniazd i jego odmładzające właściwości

0

Mieszkanki Azji korzystają z tajemnic i sekretów piękna, przekazywanych z pokolenia na pokolenia. W dawnych czasach nie wszystkie sposoby upiększania były dostępne powszechnie. Zdarzały się rytuały pielęgnacyjne, które ze względu na kosztowne i unikalne komponenty stosowane były tylko przez najzamożniejszych członków rodziny cesarskiej. Do takich niezwykle luksusowych i rzadkich składników należały JASKÓŁCZE GNIAZDA. Opuszczone po okresie lęgowym gniazda jaskółek z gatunku Salangana, były uważane za jeden z najdroższych przysmaków na cesarskim stole.

Po jakimś czasie odkryto, że ekstrakt z jaskółczych gniazd pielęgnuje urodę i pomaga przywrócić młodość, także, gdy jest stosowany jako kosmetyk. Potwierdzili to współcześni naukowcy: Ekstrakt z gniazd jaskółek z gatunku Salangana posiada właściwości naprawcze i spowalniające starzenie!

W czym kryje się sekret skuteczności tego azjatyckiego ekstraktu? Otóż jest on bogaty w aminokwasy będące głównym budulcem kolagenu. Zawiera kwas glutaminowy, prolinę i glicynę, a także lumican, który stymuluje fibroblasty odpowiedzialne za tworzenie włókien podporowych skóry. Sprzyja wypełnianiu zmarszczek od wewnątrz oraz pomaga odbudować macierz zewnątrzkomórkową, zwiększając tym samym gęstość skóry.

Ważną rolę w procesie odmładzania pełni również zawarty w gniazdach KWAS SJALOWY. Przyciąga on wodę, a następnie penetrując w głąb skóry, utrzymuje odpowiedni poziom jej nawilżenia. Dzięki temu cera wygładza się, jest bardziej elastyczna i mniej podatna na czynniki starzenia.

Bazując na tym składniku, w laboratoriach Yoskine stworzono linię przeciwzmarszczkowych kosmetyków z ekstraktem z jaskółczych gniazd ? YOSKINE IMPERIAL.

KREM NA GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI NA DZIEŃ SPF 10

Cena: 149zł/50ml

YOSKINE_IMPERIAL_krem-dzien

Krem na dzień SPF 10 o właściwościach odmładzających, wypełnia nawet głębokie zmarszczki i liftinguje owal twarzy. Doskonale ujędrnia, uelastycznia i rozświetla skórę.

SKONCENTROWANY WYCIĄG Z JASKÓŁCZYCH GNIAZD w stężeniu 2%, KRZEMOWE BIOWEKTORY LIFTINGUJĄCE

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie rano stosować krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii Yoskine Imperial.

KREM INTENSYWNIE ODBUDOWUJĄCY NA NOC

Cena: 149zł/50ml

YOSKINE_IMPERIAL_krem-noc

Krem na noc o  właściwościach regenerujących. Zapobiega wiotczeniu, redukuje nawet głębokie zmarszczki oraz usuwa oznaki zmęczenia i rozjaśnia cerę.

SKONCENTROWANY WYCIĄG Z JASKÓŁCZYCH GNIAZD w stężeniu 2%, V-PEPTYDY

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie wieczorem stosować krem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii Yoskine Imperial.

SUPER-SERUM POD KREM z EFEKTEM ?COFNIĘCIA CZASU O 15 L AT?*

Cena: 149zł/50ml

YOSKINE_IMPERIAL_serumTimeBack

Super-Serum pod krem, które  zwiększa skuteczność kuracji odmładzającej. Precyzyjnie rozprasowuje zmarszczki aż w trzech wymiarach: redukując ich długość, szerokość i głębokość. Zapewnia regenerację i lifting wolumetryczny twarzy. Działa ujędrniająco na każdy milimetr skóry.

SKONCENTROWANY WYCIĄG Z JASKÓŁCZYCH GNIAZD w stężeniu 2%, TIMEBACK ? BIOMIMETYCZNA MOLEKUŁA MŁODOŚCI

SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie rano i wieczorem aplikować na oczyszczoną skórę twarzy oraz wokół oczu. Stosować pod krem lub jako samodzielny produkt do pielęgnacji. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie inne kosmetyki z linii Yoskine Imperial.

*Przebadana biologiczna aktywność postarzonych fibroblastów porównywalna do fibroblastów o 15 lat młodszych.

PRZECIWZMARSZCZKOWA KURACJA W AMPUŁKACH NA 10 NOCY

Cena: 169zł

YOSKINE_IMPERIAL_ampułki

Intensywna kuracja w ampułkach stosowana przez 10 kolejnych nocy wygładza oraz redukuje wiotkość skóry i zmarszczki.

Zmniejsza ilość i wielkość porów, a także wyrównuje koloryt cery i niweluje przebarwienia typu melaninowego.

SKONCENTROWANY WYCIĄG Z JASKÓŁCZYCH GNIAZD W STĘŻENIU 2%, NOWOCZESNA FORMA WITAMINY C W STĘŻENIU 8%, TRANSPORTOWANA DO SKÓRY W TRANSWEKTORACH

Leave A Reply

Your email address will not be published.