Zbawienne działanie witaminy C dla naszej skóry

0
Witamina C 10% - ZO Skin Health
Witamina C powinna stanowić jeden z filarów pielęgnacji skóry. Jej działanie wpływa na rozświetlenie skóry i zmniejszenie przebarwień, a także spłycenie zmarszczek. Zapewnia ochronę przeciwstarzeniową. Kwas askorbinowy nasila syntezę kolagenu, a jego właściwości antyoksydacyjne pozwalają na walkę z wolnymi rodnikami oraz wzmocnienie ochrony przeciwsłonecznej.

Serum rozjaśniające 10% witaminy C ZO Skin Health zawiera dawkę czystej witaminy C, przez co redystrybuuje powierzchniową pigmentację skóry, pozostawiając jaśniejszą cerę o wyrównanym kolorycie. Znajdujący się w produkcie ester witaminy C zapobiega, tworzeniu się nowego pigmentu nawet do 80%, poprzez hamowanie wytwarzania melaniny. Odpowiada również za stymulację produkcji włókien kolagenowych, redukując głębokość zmarszczek. Serum sprawia, że skóra jest rozświetlona, a drobne linie i zmarszczki są wygładzone.

Preparat ma formułę bezwodną, gdyż w momencie aplikacji na skórę, samoczynnie aktywuje się z zawartą w skórze wodą, zapewniając w ten sposób maksymalne działanie rozjaśniające i złuszczające. Delikatna konsystencja serum szybko się wchłania, pozostawiając matowe wykończenie.

Cena: 399 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.