Skoncentrowana formuła dla młodego wyglądu

0

Współczesnym kobietom zależy, aby oznaki mijającego czasu nie były widoczne na skórze. Dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej kobiety mówią na głos o swoich potrzebach związanych z wyglądem: natychmiastowych efektach i gładkiej skórze.

 

Pierwsze zmarszczki to nie jedyna oznaka starzenia, którą możemy zauważyć, przeglądając się w lustrze. Drobne niedoskonałości również mogą stać na przeszkodzie w trosce o idealną skórę. wśród nich najważniejsze to:

  • Odwodnienie: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, nieumiejętnie dobrane produkty pielęgnacyjne lub stres mogą powodować utratę wody w skórze. Gdy w wyniku odwodnienia skóra
    się kurczy i traci naturalną zdolność regeneracji, pojawiają się drobne zmarszczki.
  • Utrata blasku: zanieczyszczenia, palenie papierosów i zmęczenie potrafią zaszkodzić nawet najpiękniejszej skórze, która staje się ziemista, a twarz wygląda na zmęczoną.
  • Niedoskonałości: hormony, stres, zanieczyszczenia to czynniki wywołujące niedoskonałości, które po 25. roku życia mogą być jeszcze bardziej widoczne: rozszerzone pory, strefy błyszczącej się skóry lub wypryski to problem nie tylko nastolatków. Idealna skóra to marzenie, które dotyczy kobiet w każdym pokoleniu.

Współczesne kobiety chcą zachować młodą, idealną skórę jak najdłużej. Z myślą o nich powstała pierwsza linia od FILORGA Medi-Cosmetics, w której znalazły się boostery niezwykle skutecznych i przemyślanie dobranych substancji. Nowe produkty to odpowiedź na 3 główne potrzeby kobiet w dążeniu do idealnej skóry.

 

PLUMPER SHOT

BOOSTER PLUMPER [SHOT] profesjonalna kuracja gasząca pragnienie skóry

Nowoczesna formuła FILORGA zawiera skoncentrowany składnik aktywny znany z zabiegów estetycznych oraz substancję stosowaną w kosmetologii, które pozwalają skórze codziennie zażywać wygładzającej kąpieli nawilżającej.

Kwas hialuronowy: nawilżenie i wypełnienie

Ceramidy NP: naprawa i nawilżenie

Stosowanie: Co wieczór, przed nałożeniem kremu na noc, nakładaj booster na twarz i szyję w ilości odpowiadającej 2 naciśnięciom pompki.

BRIGHTER SHOT

BOOSTER BRIGHTER [SHOT] profesjonalna kuracja rozświetlająca

Formuła nowego boostera FILORGA pozwala na skuteczną walkę z niejednolitym kolorytem skóry i efektem zmęczonej skóry.

Kompleks witaminowy (A+E): rewitalizacja i usunięcie efektów zmęczenia

Beta-karoten: rozświetlenie

Stosowanie: W pierwszym tygodniu nakładaj booster na twarz i szyję w 07ilości odpowiadającej 2 naciśnięciom pompki przez 2 kolejne wieczory. W następnych tygodniach stosuj booster przez 3 kolejne wieczory aż do zakończenia kuracji.

REFINER SHOT

BOOSTER REFINER [SHOT] profesjonalna kuracja przeciwdziałająca niedoskonałościom

Formuła ma właściwości, które oczyszczają i stymulują odnowę skóry. Koniec z rozszerzonymi porami, błyszczącą skórą i niedoskonałościami.

Kwas mlekowy i salicylowy: wygładzenie i regulacja wydzielania sebum

Cynk: działanie upiększające i oczyszczające

Stosowanie: Co 2. wieczór, przed nałożeniem kremu na noc, nakładaj booster na twarz i szyję w ilości odpowiadającej 2 naciśnięciom pompki. W kolejnych tygodniach możesz stosować produkt każdego dnia wieczorem.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.