Lato w odcieniach chłodnego blondu

0

Blond to jeden z najpopularniejszych odcieni, jakie wybieramy przy domowej koloryzacji. Kobiety poszukują superjasnych odcieni pozbawionych żółtych refleksów, pojawiających się przy wypłukiwaniu koloru. Te zdecydowanie wyszły z mody i ustąpiły miejsca mroźnym, mocnym blondom. Z tego powodu Garnier Color Naturals poszerzyło swoje portfolio o trzy nowe, chłodne odcienie blondu.

 

Garnier Color Naturals Pure Blonde to farby do domowej koloryzacji oparte na formule, pozwalającej na uzyskanie czystego blondu. W formule kremu koloryzującego zawarto zimny barwnik, który wnika bezpośrednio we włókno włosa, pozostawiając efekt super rozjaśnienia, bez żółtych i pomarańczowych tonów.

Kolor to nie wszystko. Ważna jest także pielęgnacja włosów. Odżywka po koloryzacji Garnier Color Naturals została wzbogacona oliwę z oliwek, olej awokado i shea. Dzięki temu włosy po koloryzacji są lśniące i miękkie.

Garnier dba o środowisko, dlatego papierowe opakowania farb posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), który potwierdza pochodzenie materiału z lasu zarządzanego w sposób zrównoważony. Oznacza to, że występują w nim młode i stare drzewa, a w miejsce tych wyciętych sadzi się nowe. Nasiona shea, wykorzystane w formie olejku w odżywce są pozyskiwane w afrykańskim państwie Burkina Faso, jednej z najbiedniejszych populacji na świecie. Garnier wspiera lokalną społeczność przez program bezpośredniego i uczciwego dochodu, z którego skorzystało już 6500 kobiet. Marka wprowadziła nowoczesne piece, dzięki czemu zostało ograniczone zużycie paliwa oraz objęła opieką las drzew masłowych zapewniając ochronę lokalnej naturze.

Cena: 15,99 zł

Color-Naturals-1002-Pack-19-A_0

Color-Naturals-1001-Pack-19-A
Color-Naturals-1000-Pack-19-A

Leave A Reply

Your email address will not be published.