MUJU – nowa koreańska marka w Polsce

0

Maseczki MUJU powstały z myślą o przebojowych dziewczynach, które pragną pochwalić się nieskazitelną cerą w wielkim mieście. Marka pozwala wybierać pomiędzy maseczką oczyszczającą CITY LOVER, rozświetlającą GIRL IN LOVE oraz odmładzającą SWEET PRINCESS. Wyjątkowe maseczki MUJU dostępne są na www.mojaazja.eu.

 

MUJU_GIRL_CityLover_beautyshow

 

 

MUJU GIRLS MASECZKA OCZYSZCZAJĄCA CITY LOVER

U podstaw jej skuteczności leżą ekstrakt z borówki oraz kolagenu, zawarte w esencji, którą nasączona jest maska. To właśnie one sprawiają, że po aplikacji kosmetyku cera jest doskonale oczyszczona oraz odświeżona, a także nawilżona i wygładzona. Maseczka przywraca twarzy jędrność i blask pomagając Ci podbijać świat wspaniałym wyglądem twojej cery.

 

 

 

 

MUJU_GIRL_GirlinLove_beautyshow

 

 

MUJU GIRLS MASECZKA ROZŚWIETLAJĄCA GIRL IN LOVE

Sięgając po maseczkę Girl in Love zapewnisz swojej cerze doskonałe rozświetlenie i wygładzenie, a także przywrócisz optymalny poziom nawilżenia skóry. Dzięki zawartości witaminy E oraz ekstraktu z malin maseczka przywraca twarzy miękkość i blask, typowy dla szczęśliwie zakochanych.

 

 

 

 

MUJU_GIRL_SweetPrincess_beautyshow

 

 

MUJU GIRLS MASECZKA ODMŁADZAJĄCA SWEET PRINCESS

Dzięki zawartości miodu oraz rumianku ta wersja maseczki doskonale łagodzi i nawilża skórę oraz redukuje oznaki starzenia. Oczarujesz dzięki niej świat młodzieńczym wyglądem, miękkością i elastycznością twojej skóry “pięknej jak z bajki”.

Sugerowana cena maski MUJU: 14 PLN

Produkty dostępne są na www.mojaazja.eu oraz w sieci Biedronka.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.