W świecie urody, mody i showbiznesu...

Tego lata postaw na naturalne rzęsy z L’biotica PROFESSIONAL THERAPY

0 114

 

Latem będzie królował naturalny look i make-up no make-up. Zapomnij o przerysowanych, przyklejanych rzęsach. W wakacyjnym sezonie rządzić będą te naturalne, ale gęste, grube i długie. Zamiast więc doklejać sztuczne, podkręcać je zalotką albo wielokrotnie tuszować, już teraz przygotuj się do urlopu i sięgnij po serum ACITVE LASH L’biotica PROFESSIONAL THERAPY, pobudzające wzrost rzęs i brwi. Dzięki niemu oprawa oczu zyska na wyrazistości, a wodoodporny tusz i eyeliner nie będą musiały trafić do walizki!

Długość, gęstość i kolor rzęs są zakodowane w genach. Zazwyczaj na górnej powiece mamy od 150 do 250 rzęs o długości 8-12 mm. Na dolnej jest ich mniej – od 50 do 150, i są krótsze – mają od 6 do 8 mm długości. O tym, czy wyglądają na gęste nie decyduje ilość, lecz linia wzrostu. Zwykle włoski rosną w kilku nierównych rzędach -przemieszane sprawiają wrażenie gęstszych.

Co rzęsom dolega?

Proces wypadania i wzrastania rzęs jest praktycznie niezauważalny – normą jest wypadanie 1-2 rzęs dziennie. Gdy wypada więcej, oznacza to, że w organizmie następują jakieś gwałtowne zmiany, związane ze stanem zdrowia, dokucza brak wapnia lub witamin z grupy B. Nie tylko geny czy dolegliwości zdrowotne mogą sprawiać, że rzęsy są dalekie od wymarzonego ideału i ich wyglądu nie poprawia nawet najdoskonalsza maskara. Wpływają na to również złe nawyki związane z pielęgnacją urody, np. stosowanie nieodpowiednich preparatów do demakijażu oczu albo zapominanie o zmyciu makijażu przed snem. To osłabia rzęsy, które z czasem stają się kruche i łamliwe.

Swoboda i efekt WOW latem!

Jeśli podczas urlopu marzysz o pełnej swobodzie, nie chcesz sprawdzać, czy w upale nie rozmazał ci się tusz, albo sięgać po maskarę po każdej kąpieli, już dziś wypróbuj ACTIVE LASH. Serum L’biotica PROFESSIONAL THERAPY skutecznie pobudza wzrost rzęs, odżywia je, sprawia, że stają się długie, gęste i wzmocnione. Wystarczy systematyczna aplikacja, raz dziennie, wieczorem. Serum nakładamy na czystą i suchą skórę powiek, u nasady górnych i dolnych rzęs, ewentualnie również na brwi, które pod wpływem działania kosmetyku, stają się bardziej wyraziste. Efekty zobaczysz już po ok. 30 dniach regularnego stosowania.

L'biotica Active Lash_serum przyspieszajace wzrost rzes_beautyshowDo trzech odlicz!

Główny składnik serum, bimatoprost, to bezpieczna substancja aktywna, odpowiedzialna m.in. za fazę cyklu wzrostu włosa. Bimatoprost jest powszechnie wykorzystywany w odżywkach do rzęs – dzięki niemu te szybciej rosną, stają się grubsze, ciemniejsze i bardziej gęste. W serum, oprócz bimatoprostu, wykorzystano trzy substancje aktywne:

  1. Keratynę ? dodatkowo wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość.
  2. Panthenol ? wpływa na regenerację i odżywienie struktury włosa.
  3. Argininę ? pobudza rzęsy do naturalnego wzrostu.

Łatwa aplikacja, elegancki wygląd

Pędzelek typu eye-liner, z naturalnego włosia, ułatwia precyzyjną aplikację serum u nasady rzęs oraz na brwiach. Produkt ma eleganckie opakowanie, więc sięganie po niego co wieczór to nie tylko skuteczna pielęgnacja, ale również „czysta przyjemność” dla oka. Kosmetyk nie wywołuje alergii, jest wygodny w zastosowaniu i przede wszystkim skuteczny.

Leave A Reply

Your email address will not be published.