W świecie urody, mody i showbiznesu...

Krem do rąk Eau Thermale z Wodą Termalną Uriage

0 29

CENTRUM TERMALNE URIAGE to słynne uzdrowisko we Francji, którego historia powstania sięga 1780 roku. Do tego położonego w samym sercu Alp Francuskich miejsca, zaledwie kwadrans drogi od Grenoble, corocznie przybywa 8 tysięcy pacjentów. Podczas kuracji dermatologicznych, laryngologicznych oraz reumatologicznych wykorzystywana jest bogata w minerały i oligoelementy Woda termalna Uriage, której  źródło znajduje się u stóp masywu górskiego Belladonna. Historia unikalnych właściwości Wody termalnej Uriage rozpoczęła się kilkaset lat temu i trwa do dzisiaj.

Woda Termalna Uriage, to czysta, naturalna i jedyna izotoniczna woda z Alp Francuskich. Unikalna kompozycja minerałów i pierwiastków śladowych zbliżonych do NMF (Natural Moisturizing Factor ? naturalny czynnik nawilżający) pozwala na optymalne i długotrwałe nawilżenie skóry oraz przywrócenie jej naturalnej równowagi.

Jako jedyna dostępna na rynku nie wymaga osuszania. Może być stosowana również jako produkt nawilżający na błony śluzowe oczu i nosa.

uriage krem do rak beautyshowAKTYWNIE NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK EAU THERMALE z Wodą Termalną Uriage

Krem do rąk Eau Thermale dzięki zawartości innowacyjnego kompleksu Hydro-Thermal Complex intensywnie nawilża skórę dłoni, a także odbudowuje barierę skórną i uzupełnia płaszcz hydrolipidowy.
Krem wzbogacony jest w nawilżająco-kojącą Wodę Termalną Uriage, a także masło shea o właściwościach odżywczych
i regeneracyjnych. Zapewnia wygładzenie i uczucie komfortu wysuszonej i wrażliwej skórze rąk.

Pozostawia delikatny kwiatowo-owocowy zapach.
CENA: 16 ZŁ, POJEMNOŚĆ: 50 ML

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.