Luksja Hypoallergenic dla skóry wrażliwej.

0

Luksja Hypoallergenic – mydła w płynie do skóry wrażliwej

Luksja Hypoallergenic_Witamina E i glicerynaOsoby borykające się z problemem nadwrażliwości skóry doskonale wiedzą jak trudno jest dobrać odpowiedni kosmetyk, który podczas codziennej higieny pielęgnowałby jednocześnie skórę twarzy, dłoni, jak i ciała. Luksja Hypoallergenic to łagodne i delikatne mydła hipoalergiczne, które idealnie sprawdzą się w codziennej pielęgnacji. Doskonale nawilżają, są bardzo dobrze tolerowane przez skórę oraz odpowiadają wymaganiom stawianym produktom przeznaczonym do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii.

Wrażliwa, skłonna do podrażnień i alergii skóra jest szczególnie narażona na działanie czynników zewnętrznych, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. Hipoalergiczne mydła w płynie Luksja zostały stworzone z myślą o wrażliwej i skłonnej do alergii skóry dłoni, twarzy i ciała. Dzięki nim, trzy preparaty myjące z naszej kosmetyczki możemy teraz zastąpić jednym.

Hipoalergiczne mydła w płynie Luksja zapewnią odpowiedni poziom nawilżenia skóry, pozostawiając ją gładką, miękką i przyjemną w dotyku. Łagodne produkty myjące zawierają specjalnie przygotowane kompozycje zapachowe, bez alergenów, dobrane z myślą o wrażliwej skórze wszystkich członków rodziny.

W kolekcji Luksja Hypoallergenic znajdują się dwa warianty mydeł
w płynie:

Witamina E i Gliceryna – mydło w płynie przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dłoni, twarzy i ciała. Produkt delikatnie myje
i pielęgnuje skórę skłonną do alergii. Łagodna formuła mydła posiada neutralne pH dla skóry. Starannie dobrane składniki w postaci Gliceryny
i Witaminy E sprawiają, że po umyciu skóra jest miękka i odpowiednio nawilżona. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Aloes i Gliceryna to mydło w płynie przeznaczone do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dłoni, twarzy i ciała. Delikatnie myje ją, zapewniając jednocześnie odpowiedni poziom nawilżenia. Łagodna formuła produktu posiada pH neutralne dla skóry. Gliceryna i aloes, znane ze swoich właściwości nawilżających, dbają o odpowiedni poziom nawilżenia i działają łagodząco, utrzymując skórę gładką w dotyku. Produkt został przebadany dermatologicznie.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.