Perfecta Botulux z ceramidami i miodem Manuka

0

Z upływem lat komórki skóry działają coraz mniej efektywnie. Zwalnia produkcja kolagenu i elastyny, skórze coraz trudniej zatrzymać odpowiednią ilość wody i w efekcie zmniejsza się jędrność, a skóra starzeje się. Odpowiedzią na stymulację komórek do ich regeneracji jest nowatorska linia Perfecta Botulux łącząca działanie pszczelego peptydu, ceramidów oraz miodu manuka.

Pszczeli peptyd to aktywny biologicznie kompleks, który zmniejsza napięcie linii mimicznych twarzy, przez co wygładza zmarszczki i opóźnia starzenie się skóry. Ceramidy odbudowują barierę lipidową skóry, wzmacniają jej funkcje ochronne i silnie nawilżają. Najdroższy miód świata, miód Manuka, łagodzi, nawilża i wspomaga regenerację skóry. Synergiczne działanie tych składników powoduje rozluźnienie ekspresyjnych stref twarzy, stymuluje skórę do regeneracji oraz głęboko ją odżywia. W efekcie zmarszczki są wygładzone, a cera staje się bardziej promienna i odmłodzona. W linii: kremy na dzień i na noc 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, krem pod oczy i na powieki oraz skoncentrowana maska na tkaninie.

PerfectaBotuLUX-kompo

PERFECTA BOTULUX krem na dzień i na noc 30+

Jedwabisty krem o wyjątkowej odżywczej formule. Polecany do pielęgnacji cery wymagającej wygładzenia pierwszych zmarszczek i nawilżenia. Przywraca skórze uczucie komfortu i sprawia, że staje się aksamitnie gładka. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż i przedłuża jego trwałość.

PerfectaBotuLUX krem 30+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERFECTA BOTULUX – krem na dzień i na noc 60+

Aksamitny krem o wyjątkowej odżywczej formule.
Polecany do pielęgnacji cery wymagającej silnego wygładzenia zmarszczek oraz intensywnej regeneracji. Przywraca skórze uczucie komfortu i głębokiego nawilżenia.
Rekomendowany do całorocznej, codziennej pielęgnacji każdego typu cery.

PerfectaBotuLUX_krem 60+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERFECTA BOTULUX – krem pod oczy

Jedwabisty krem pod oczy o ultraodżywczej formule. Polecany do pielęgnacji delikatnej skóry okoli oczu wymagającej wygładzenia zmarszczek oraz redukcji worków i cieni. Przywraca skórze uczucie komfortu oraz sprawia, ze spojrzenie staje się świeże i wypoczęte. Rekomendowany do całorocznej, codziennej pielęgnacji każdego typu cery. 

PerfectaBotuLUX_krem_pod_oczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERFECTA BOTULUX – skoncentrowana maska na tkaninie

Skoncentrowana maska na tkaninie o silnym działaniu odmładzającym, nawilżającym i regenerującym. Daje skórze efekt natychmiastowego wygładzenia i odżywienia. Dzięki dokładnemu przyleganiu materiału do twarzy maska tworzy na skórze okluzję, przez co składniki szybko i równomiernie wnikają oraz efektywnie działają.

PerfectaBotuLUX_maska_na_tkaninie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.