Pierwsza pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

0

Kwas hialuronowy to jeden ze składników występujących naturalnie w naszej skórze. Jego ubytek ma bezpośredni wpływ na kondycję naszej skóry oraz pierwsze oznaki jej starzenia. Najlepszym rozwiązaniem w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, jest wprowadzenie do codziennej pielęgnacji kosmetyków wzbogaconych w kwas hialuronowy o wysokim stężeniu.

 

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszego organizmu, który wiążąc cząsteczki wody, gwarantuje nawilżenie skóry, stawów i tkanki łącznej. Równie naturalnym jest proces polegający na powolnej utracie tego składnika po 25 roku życia, co wpływa negatywnie na nasze tkanki, w tym skórę. Poziom kwasu hialuronowego można jednak uzupełniać, dzięki produktom i zabiegom. Chcąc zadbać o skuteczne uzupełnienie niedoborów tego składnika, sięgamy po różnego rodzaju specyfiki i kosmetyki, często nie zastanawiając się nad ich dokładnym działaniem.

Linia L’Oréal Paris HYALURON SPECIALIST zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu: wielocząsteczkowy oraz fragmentaryzowany, których działanie doskonale się uzupełnia. Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy: działa na powierzchni skóry nawilżając i zatrzymując wodę, posiada właściwości wygładzające. Fragmentaryzowany kwas hialuronowy: wnika w głębsze warstwy naskórka, aby przywrócić sprężystość i nawilżenie. Formuła linii została opracowana w trosce o potrzeby skóry 25+, która zaczyna potrzebować zewnętrznego wsparcia dla spowolnienia i korekcji pierwszych oznak starzenia.

 

 

Krem Hyaluron Specialist Na Dzień

Krem na dzień, dzięki któremu skóra staje się nawilżona, a zmarszczki i drobne linie są wygładzone. Dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu przywracają skórze sprężystość, dbając o jej długotrwałe nawilżenie. Lekka i nietłusta forma doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok w codziennej pielęgnacji.

Cena sugerowana: 29,99 zł/50 ml

loreal-spf20

 

loreal-noc

Krem Hyaluron Specialist Na Noc

Krem na noc o bogatej i odżywczej konsystencji, gwarantuje sprężystą i dobrze odżywioną skórę. Wygładzenie drobnych linii, wypełnienie pierwszych zmarszczek oraz nawilżenie skóry są zasługą dwóch rodzajów kwasu hialuronowego: wielocząsteczkowego oraz fragmentaryzowanego. Cera o poranku jest wypoczęta, świeża i dobrze nawilżona.

Cena sugerowana: 29,99 zł/50 ml

 

 

Krem Hyaluron Specialist Pod Oczy

Dwa rodzaje kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, stanowią podstawę tego lekkiego i nietłustego kremu, dbającego o delikatną skórę wokół oczu. Nawilżenie i wygładzenie drobnych linii to zasługa wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Fragmentaryzowany kwas hialuronowy przywraca sprężystość oraz długotrwałe nawilżenie na poziomie wewnętrznych warstw naskórka. Z czasem z skóra wokół oczu jest wyraźnie wygładzona i napięta, wygląda na świeżą i pełna blasku.

Cena sugerowana: 29,99 zł/15 ml

loreal-oczy

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.