Wyraziste spojrzenie z nowymi maskarami Sensique

0

Sylwester za pasem, a wraz z nim kosmetyczne przygotowania i makijażowe szaleństwo. W tę wyjątkową noc warto postawić na intensywne podkreślenie oczu
i ekstremalnie długie rzęsy. Już teraz ich maksymalne wydłużenie zapewnią dwie nowe maskary marki Sensique.

Do wszystkich kobiet zmagających się z problemem cienkich i rzadkich rzęs z pomocą przychodzi Sensique Sensitive Skin Show Off Your Eyelashes. Ten wydłużająco-pogrubiający tusz idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem. Jego cienka, wyprofilowana szczoteczka stworzy błyskawiczny efekt gęstych, optymalnie podkręconych rzęs.

Dla fanek kosmetyków łączących makijaż z codzienną pielęgnacją drogerie Natura przygotowały natomiast nowoczesną formułę maskary z odżywką. Sensique Sensitive Skin Perfect Beauty 2in1 Mascara, stworzona na bazie składników pielęgnacyjnych, tworzy barierę ochronną i wzmacnia strukturę rzęs.

Maskara maksymalnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy dzięki zawartości polimerów silikonowych
i mikrosfer oraz idealnie dopasowanej szczoteczki. Naturalne woski odżywiają i chronią rzęsy przed czynnikami atmosferycznymi.

Sensique Sensitive Skin – Show Off Your Eyelashes

Maskara maksymalnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy dzięki zawartości polimerów silikonowych
i mikrosfer oraz idealnie dopasowanej szczoteczki. Naturalne woski odżywiają i chronią rzęsy przed czynnikami atmosferycznymi. Maskara przebadana na osobach o skórze wrażliwej.

Sensique Sensitive Skin – Perfect Beauty 2in1 Mascara

mk2Maskara z odżywką WildlashTM, która stymuluje wzrost rzęs i wzmacnia ich strukturę. Zawarte w tuszu proteiny pszeniczne, keratyna i D-panthenol chronią rzęsy. Szczoteczka perfekcyjnie je modeluje i rozczesuje. Intensywny, głęboki kolor sprawia, że rzęsy zyskują na wyrazistości. Maskara przebadana na osobach o skórze wrażliwej.

Wszystkie nowości dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.