RRS Eyes

0

 

Wśród najpopularniejszych zabiegów, mających na celu przedłużenie młodości, na pierwszym miejscu plasują się kuracje służące odmłodzeniu okolic oczu. Nic dziwnego, bo to właśnie okolice oczu najwcześniej zdradzają nasz wiek. A tworzące się wokół oczu zmarszczki, kurze łapki, cienie i opuchnięcia psuja wygląd i samopoczucie.

Pielęgnacja tej okolicy nie jest prosta skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka, niemal pozbawiona gruczołów łojowych, łatwo więc ulega przesuszeniu i jako pierwsza traci jędrność i pokrywa się siateczką zmarszczek. Jej rewitalizacja jest więc jednym z najskuteczniejszych sposobów na przywrócenie młodego wyglądu, nie tylko oczom, lecz całej twarzy.

Sprawdzonym zabiegiem, przywracającym skórze elastyczność, blask i napięcie jest mezoterapia. W Instytucie Medestetis można skorzystać między innymi z mezoterapii igłowej preparatem RRS Eyes. Jest to innowacyjny produkt przeznaczony dla każdego, komu zależy na intensywnym nawilżeniu skóry wokół oczu, rozjaśnieniu, poprawie jej struktury i napięcia. Sprawdza się również jako środek niwelujący zasinienia i obrzęki pod oczami. Skład preparatu opiera się na kwasie hialuronowym połączonym z różnymi kompleksami biorewitalizującymi, o działaniu antyoksydacyjnym i rozjaśniającym (w formule znalazły się m.in. witaminy, polifenole, flawonoidy, peptydy, mikroelementy).

Preparat RRS Eyes podaje się do skóry (po jej uprzednim znieczuleniu) za pomocą mikronakłuć, które już same w sobie stanowią dla organizmu bodziec do podjęcia procesów regeneracji. Składniki aktywne zawarte w preparacie umożliwiają uzyskanie natychmiastowych efektów w postaci nawilżenia i odświeżenia okolic oczu. Długofalowym efektem zabiegu jest znaczna poprawa wyglądu skóry, wzmocnienie jej, rozjaśnienie, wygładzenie zmarszczek. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, wykonując serię trzech zabiegów powtarzanych co dwa tygodnie.

Jak w przypadku każdego zabiegu i tu istnieją pewne przeciwwskazania. Należą do nich:

  • ciążą i karmienie piersią
  • choroby bakteryjne skóry
  • aktywne stany zapalne
  • alergia na składniki preparatu
  • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
  • niektóre schorzenia, m.in. niewyrównana cukrzyca oraz choroby nowotworowe.

Leave A Reply

Your email address will not be published.