W świecie urody, mody i showbiznesu...

Przełomowe sposoby walki z przebarwieniami

0 74

8 maja marka La Roche-Posay zorganizowała wyjątkowe wydarzenie ? prawdziwą podróż do uniwersum, które rewolucjonizuje podejście do pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Event MELAVERSE był okazją do eksploracji nowości w dziedzinie walki z przebarwieniami jaką jest przełomowa cząsteczka Melasyl? zawarta w linii produktów MELA B3. Po inspirującym panelu eksperckim, goście mieli okazję eksplorować przestrzeń stworzoną z inspiracji przełomową cząsteczką, a także poznać bliżej bohatera wydarzenia ? SERUM MELA B3.

Co sprawia, że przebarwienia są tak problematyczne?

Przebarwienia skóry to nie tylko problem estetyczny. Pierwsze międzynarodowe badanie przeprowadzone przez La Roche-Posay wykazało, że aż 50% przebadanych osób cierpi na jedno
z zaburzeń pigmentacji
[1], co czyni ten problem globalnym wyzwaniem. Przebarwienia mogą mieć znaczący wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia. Te same badania pokazują, że aż 22% osób z przebarwieniami czuje się mniej kochanych przez rodzinę, a 21% osób z przebarwieniami czuje się dyskryminowana z ich powodu w pracy.

MELA B3 ? kompleksowa pielęgnacja jako odpowiedź na potrzeby różnych typów skóry

 Dzięki trwającym aż 18 lat badaniom, podczas których przetestowanych zostało 100 000 cząsteczek, marka La Roche-Posay opracowała nową, unikalną molekułę o nazwie Melasyl?. Jej innowacyjny mechanizm polega na wychwytywaniu nadmiaru melaniny, zanim pozostawi ona ślady na skórze. Melasyl?, opracowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie przebarwień z całego świata, jest kluczowym składnikiem nowej gamy produktów La Roche-Posay. Został opracowany z myślą o każdej skórze i zapewnia doskonałą tolerancję, nawet dla skóry wrażliwej. Stosując nowość od La Roche-Posay ? serum z gamy MELA B3 ? widoczne rezultaty zostały udowodnione już po 1. tygodniu stosowania[2].

 

[1] Badanie przeprowadzone na 48 000 uczestników w wieku 18+ w 34 krajach w okresie grudzień 2022-luty 2023.

[2] Przeprowadzono dwa testy samooceny na 50 i 70 osobach.

Leave A Reply

Your email address will not be published.