W świecie urody, mody i showbiznesu...

Peeling kwasowy + peeling mechaniczny + maska

0 3

Divine Acid Peeling od Samarité może być stosowany na trzy sposoby: jako peeling kwasowy, peeling mechaniczny lub maska na twarz, szyję i dekolt. Pierwszy raz w historii, niczym w Alchemii, zjednoczono odmładzające działanie kwasów AHA ze złuszczającymi mikrokryształkami, aby zadziałać dwustopniowo na skórę. W efekcie 1 tuba skrywa w sobie aż 3 zabiegi i gwarantuje prawdziwy przełom w pielęgnacji – widoczne efekty bez widocznego złuszczania.

Dlaczego Divine Acid Peeling jest tak niespotykany w działaniu, że nazwano go boskim? Ponieważ oferuje rezultat estetyczny 3 w 1, a zawarte w nim składniki gwarantują niespotykane do tej pory w domowej pielęgnacji rezultaty. Divine Acid Peeling to 0% olejów, kontrowersyjnych składników i sztucznych substancji zapachowych, 5% kompleksu kwasów AHA, 10% biotechnologicznie zaawansowanych składników aktywnych, 35 cennych naturalnych ekstraktów, a także 90% składników pochodzenia naturalnego w bazie i ścierniwo identyczne z minerałem. To doskonały peeling do twarzy, szyi i dekoltu, na dzień i na noc.

Divine Acid Peeling – 3 zabieg w 1 tubie (cena: 149,99 zł /75 ml)

Divine Acid Peeling może być stosowany na trzy sposoby: jako peeling kwasowy, peeling mechaniczny i maska na twarz, szyję i dekolt. Cztery kwasy AHA (5%) działają chemicznie, rozpuszczając warstwy scalające komórki naskórka, pozbywając się ich martwych części z powierzchni skóry. Idealnie przygotowują skórę do drugiego stopnia, czyli oczyszczenia za sprawą mikrokryształków, które działają mechanicznie, skutecznie usuwając zrogowaciały naskórek, nadmiar sebum oraz wymiatają zanieczyszczenia z porów. Ich struktura porównywalna jest do pyłu diamentowego, przez co są tak niepozorne w odczuciu, a precyzyjne w działaniu. Proces ich wchłaniania jest przyspieszony, za sprawą nowych, zdrowych warstw naskórka, które zostały odsłonięte w poprzednich etapach oczyszczania.

Widoczne efekty bez widocznego złuszczania

Divine Acid Peeling warto stosować 1-3 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Skóra ma być gładka i olśniewająca w kilkanaście sekund? W takim wypadku należy nałożyć kosmetyk i pocierać skórę z odpowiednią intensywnością dostosowaną do jej wrażliwości – produkt zadziała jak peeling mechaniczny. Skóra potrzebuje kompleksowej pielęgnacji? Nałożony, delikatnie wmasowany i pozostawiony na niej 7-10 minut kosmetyk da efekt jak peeling kwasowy. Wielkie wyjście wymaga efektu wow? W takim wypadku Divine Acid Peeling należy nałożyć na skórę i, unikając pocierania, pozostawić na 7-10 minut – spełni funkcję idealnej bankietowej maski.

Spektakularne rezultaty dla każdego rodzaju skóry

W przypadku skóry suchej i wrażliwej regularne stosowanie Divine Acid Peeling wygładzi i wyciszy skórę, da natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie bez uczucia ściągnięcia zaraz po zmyciu. Skóra stanie się miękka w dotyku, jakby była zupełnie nowa. Divine Acid Peeling przywróci także równowagę skórze mieszanej lub problematycznej, skłonnej do łojotoku i trądziku. Rozszerzone pory będą odblokowane i zwężone, przez co ilość zaskórników będzie zmniejszona. Peeling zadziała także antybakteryjnie, zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych. Skóra dojrzała lub z przebarwieniami odzyska zaś młodzieńczy blask i będzie miała wyrównany koloryt. Barierowość  skóry ulegnie znacznej poprawie, dzięki czemu osiągnie ona odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Zmarszczki będą mniej widoczne, poprawi się elastyczność i napięcie skóry, zapewniając jej nieskazitelny wygląd.

Leave A Reply

Your email address will not be published.