W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zdrowie jamy ustnej za dotknięciem jednego przycisku

0 2
Wyobraź sobie uczucie profesjonalnie wyczyszczonych zębów. Nawet wówczas, gdy nosisz aparat, masz implanty, czy wrażliwe dziąsła. Ciężko jest zadbać o te trudno dostępne miejsca między zębami lub innymi elementami obcymi w przypadku stosowania szczoteczki manualnej. Dlatego marka Curaprox opracowała najbardziej zaawansowaną technologicznie hydrosoniczną szczoteczkę do zębów – idealną dla dzieci i dorosłych, łączącą wiele cech i funkcji. Hydrosonic Pro zapewnia szczotkowanie zębów z maksymalną precyzją. Siedem różnych poziomów czyszczenia, trzy innowacyjne końcówki, wytrzymała bateria i aż 42 000 delikatnych ruchów na minutę.

Główki szczoteczki docierają wszędzie

Zestaw Hydrosonic Pro jest wszechstronny i uniwersalny, zaspokaja potrzeby wszystkich, nawet bardzo wymagających pacjentów. Teraz można czyścić trudno dostępne przestrzenie bez wysiłku. Wszystko dzięki trzem różnym główkom – mocnej, delikatnej i pojedynczej. Główka mocna przeznaczona jest do pielęgnacji zdrowych dziąseł oraz bardzo dokładnego czyszczenia ząb po zębie. Główka delikatna to idealny wybór dla tych, którzy cierpią z powodu nadmiernej wrażliwości dziąseł, częstych stanów zapalnych, posiadają implanty, mosty lub są po zabiegach chirurgicznych w obrębie jamy ustnej. Z kolei główka pojedyncza to odpowiednik znanej i nieocenionej szczoteczki jednopęczkowej od Curaprox. Malutka główka jest doskonała zarówno do czyszczenia kolejnych zębów, jak i linii dziąseł, ale sprawdzi się również przy drutach aparatu, wokół zamków i implantów oraz w przypadku nietypowo ustawionych zębów. Konstrukcja główki szczoteczki jest zupełnie wyjątkowa. Ultracienkie, delikatne włókna Curen okręcają się wokół każdego zęba, aby czyszczenie było bardziej efektywne. A ze względu na to, że główka jest mała – dociera do wszystkich miejsc. Co więcej, dzięki Curacurve cechującym się wygięciem główki zaledwie o 10 lub 15 stopni, czyszczenie tyłu przednich zębów, przestrzeni między zębami trzonowymi i przedtrzonowymi jest niezwykle proste. To niewielkie wygięcie czyni diametralną różnicę.

Wybierz swój poziom spośród siedmiu

Za pomocą jednego przycisku, możemy precyzyjnie dostosować pracę wybranej główki do indywidualnych potrzeb i upodobań. Hydrosonic Pro posiada od 22 000 do 42 000 cudownie delikatnych ruchów na minutę. Taki wybór możliwości, a co za tym idzie również brak monotonii podczas porannych i wieczornych rytuałów mycia zębów, będzie szczególnie atrakcyjny dla najmłodszych domowników. Wybierz poziom czyszczenia i zacznij szczotkowanie!

Ciesz się długim działaniem

Hydrosonic Pro to również 60 minut szczotkowania na jednym ładowaniu. Tak, naprawdę! To ponad 30 sesji szczotkowania. A przez cały czas załadowania, moc pozostaje dokładnie na tym samym poziomie. Do tego w prosty sposób doładujesz ją przy pomocy USB. Teraz szczoteczka Hydrosonic Pro będzie już zawsze u Twojego boku, a Ty możesz pozwolić sobie na prawdziwe, hydrosoniczne wakacje, gdzie za każdym razem zapewnisz niezwykłą pielęgnację jamy ustnej.

W skład zestawu wchodzi również ładowarka z kablem USB, wtyczka USB oraz eleganckie etui podróżne pozwalające na zabranie szczotki wszędzie tam, gdzie będzie nam potrzebna.

Cena (szt.): 855 PLN

Leave A Reply

Your email address will not be published.