Tradycyjne Polskie Szare Mydło BARWA Cosmetics w Lidlu

0
Od stycznia 2021 w Lidlu można kupić Tradycyjne Polskie Szare Mydło, które zadomowiło się w polskich łazienkach już w latach 70-tych, kiedy po raz pierwszy trafiło na sklepowe półki.

Barwa Cosmetics to krakowska firma z długoletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji i udoskonalaniu formuły szarego mydła przyjaznego dla skóry alergików. Tradycyjne Polskie Szare Mydło to produkt pozbawiony zapachu, nieuczulający i niewywołujący podrażnień. Jego stosowanie gwarantuje skuteczne oczyszczenie w duchu naturalnej pielęgnacji skóry. Kosmetyk pozwala kompleksowo zadbać zarówno o dłonie, jak i całe ciało.

Naturalny skład produktu, brak sztucznych barwników i substancji zapachowych sprawiają, że stosowane od lat szare mydło wzbudza sentyment wieloletnich klientów, jak również zyskuje zaufanie tych, którym bliskie sercu są tradycyjne sposoby pielęgnacji, naturalne składy i minimalizm. Tradycyjne Polskie Szare Mydło marki Barwa Cosmetics to produkt w 100% naturalny i wegański.

Lidl to marka, która wspiera polskich producentów. Poprzez zachęcanie do kupna rodzimych produktów kształtuje polską gospodarkę i przyczynia się do rozpowszechniania ich na szeroką skalę.

Bardzo się cieszę, że Lidl Polska dostrzegł potencjał w naszym wyjątkowym naturalnym mydle i zdecydował się na stałą współpracę. ? podkreśla Grzegorz Basista, Dyrektor Handlowy Barwa Sp. z o.o. – Doceniamy to, że jako polska, rodzinna firma obecna na rynku od 1949 roku robimy kolejny krok naprzód w naszej relacji z siecią handlową Lidl. Dzięki niemu Tradycyjne Polskie Szare Mydło będzie dostępne szerokiej grupie klientów, którzy z pewnością docenią jego łagodną, hipoalergiczną formułę i niemal w 100% naturalny skład – dodaje Grzegorz Basista. W naszych projektach ogromną wagę przykładamy do najwyższej jakości surowców oraz wegańskich receptur, które przestały być preferencją, a stanowią nowy standard w świadomości konsumentów.

Tradycyjne Polskie Szare Mydło marki Barwa Cosmetics jest dostępne w sklepach Lidl na terenie całej Polski.

Leave A Reply

Your email address will not be published.