Tak pachnie bursztyn – nowe zapachy dla niej i dla niego Gold Amber Lambre.

0

Z okazji 15 urodzin firmy Lambre, której główna siedziba znajduje się w Gdańsku, francuski kreator zapachów Bertrand Duchaufor (współpracował m. in. z marką Givenchy i Christian Dior) stworzył wyjątkowe perfumy, w których postanowił oddać magiczną moc bałtyckiego bursztynu. Przy tworzeniu zapachów Gold Amber Women dla niej i Gold Amber Men dla niego, Duchaufor użył najbardziej wyszukanych i wyselekcjonowanych składników, wśród których dominuje tajemniczy bursztyn.

 

 

 

GOLD AMBER WOMAN – Magia i tajemnica uwodzenia, symbol niezwykłej zmysłowości, mieszanki ukrytych pragnień i pożądania. Głębokie nuty drzewa dębowego i paczuli ukazują kobietę pewną siebie, pragnącą uwodzić świat swoim zapachem. Bogactwo bursztynu podbija niezwykłe nuty mirry, wosku pszczelego, a połączenie z wyszukaną nutą whisky sprawia, że zapach staje się zniewalającą obsesją…

Rodzina zapachów: orientalne

Nuta głowy: galbanum, bazylia, whisky, rum, cytryna

Nuta serca: wosk pszczeli, róża, kadzidło

Baza: żywica balsamiczna, bursztyn, czystek, mirra, paczula, dąb.

 

 

 

 

GOLD AMBER MEN – Połączenie słodkich i mocno zdecydowanych nut sprawia, że temu niezwykłemu zapachowi nie można się oprzeć. Zapach uwodzi szafranem i wanilią, by po chwili ukazać swoje bardziej zdecydowane oblicze  tajemniczy bursztyn, kadzidło i kardamon. Pozostawia lekką gorycz grejpfruta, ale dodatek olejków o słodkim zapachu i wetywerii sprawia, że ciężko o nim zapomnieć.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.