W świecie urody, mody i showbiznesu...

Coraz bliżej święta…

0 7

Zestaw upominkowy składa się z Ultra Bogatego Kremu DD chroniącego przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi, balansującego mydła do mycia twarzy – Brzoza & Algi oraz mydła do rąk i ciała Żurawina & Jałowiec.

 

Krem DD Ultra bogaty krem ochronny przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Ten krem do całego ciała to ratunek skóry przed wysychaniem i pękaniem. Bogate w witaminy oleje z północnych malin moroszek i rokitnika koją, nawilżają i przywracają naturalną warstwę ochronną skóry, czyniąc ją miękką. Leczy spękane usta, stopy, zmiękcza skórki paznokci, może być także używany jako balsam łagodzący dla dzieci. Dostarcza skórze uczucie komfortu zarówno w zimie jak i w lecie. W celu przetestowania efektywności kremu DD zespół MADARA wybrał się w pełną wyzwań podróż na Północ, gdzie zorganizowano sesję zdjęciową poza kołem arktycznym, w Laponii. Nowy Krem DD chronił ich skórę, usta i ręce przed zimnem i wiatrem przez cały dzień.

 

Mydło do ciała – Żurawina & Jałowiec Zanurz się w nadbałtyckim lesie. Odżywia i oczyszcza skórę witalnością żurawiny i świeżością jałowca. Botaniczna baza mydła oczyszcza, podczas gdy olej jojoba odżywia skórę, pozostawiając ją pełną energii. – produkt wegański – bez orzechów – naturalny i organiczny, certyfikowany przez ECOCERT – nietestowany na zwierzętach Stosowanie Stosować rano i wieczorem na mokrą skórę. Spłukać letnią wodą, następnie użyć odpowiedniego balsamu MADARA.

 

Balansujące mydło do mycia twarzy – Brzoza & Algi Nowe podejście do pielęgnacji. Witaminy i minerały zawarte w północnych, nadbałtyckich brzóz i alg balansują skórę, podczas gdy to botaniczne mydło delikatnie oczyszcza skórę i zmywa wszelkie nieczystości. Wzbogacone w odżywczy olej z zarodków pszennych i cukry roślinne, pomaga skórze w utrzymaniu właściwego poziomu nawilżenia. – produkt wegański – bez orzechów – naturalny i organiczny, certyfikowany przez ECOCERT – nietestowany na zwierzętach.

Cena: 74,90 zł brutto, Pojemność: 60 ml krem, 150 g mydło do ciała, 75 g mydło do twarzy

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.