Zostań mistrzem kuchni w nowym programie TVN-u

0
TVN

Jeśli gotowanie jest Twoją pasją, jeśli wierzysz w swój kulinarny geniusz  to możesz zostać najbardziej znanym polskim Mistrzem Kuchni. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie masterchef.tvn.pl lub przyjedziesz  na casting. Najwięksi entuzjaści dobrego gotowania wystąpią jesienią w polskiej wersji kulinarnego reality show “MasterChef”!

Po sukcesie “Kuchennych rewolucji” i “Ugotowanych” telewizja TVN stawia na kolejne kulinarne reality show – “MasterChef”. To z pewnością będzie najbardziej widowiskowy konkurs kulinarny w Polsce. Uczestnicy będą musieli udowodnić, jak dobrze umieją posługiwać się nożem, deską do krojenia czy chochlą oraz jak radzą sobie z gotowaniem w przeróżnych miejscach. Takiego programu jeszcze  w Polsce nie było!

Szansę na udział w programie ma każdy, kto ukończył 18 lat i amatorsko zajmują się sztuką kulinarną (nie zajmuje i nie zajmował się zawodowo gotowaniem, nie pracuje i nie pracował na stanowisku szefa kuchni, kucharza lub pomocnika kucharza w restauracji lub innym lokalu gastronomicznym). O tytuł “Mistrza Kuchni” będą mogli walczyć tylko ci, którym dopisze szczęście w trakcie castingów w jednym z polskich miast: 22 czerwca (Kraków, Hala Makro, ul. Zakopiańska 70A), 24 czerwca (Katowice, Hala Makro, ul. Pukowca 25), 26 czerwca (Wrocław, Hala Makro, ul Tyniecka 3), 29 czerwca (Gdynia, Hala Makro, ul. Hutnicza 8), 1 lipca (Warszawa, Hala Makro, Al. Jerozolimskie 184). Wszystkie castingi zaczną się o godzinie 10:00.

Oprócz tytułu “Mistrza Kuchni” uczestnicy programu walczyć będą o 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. O tym, kto zwycięży zdecyduje trzyosobowe jury, którego skład pozostaje jeszcze tajemnicą. Czy powiedzenie przez żołądek do serca sprawdzi się? Komu uda się przekonać do siebie sędziów? Widzowie przekonają się już jesienią.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się na stronie masterchef.tvn.pl lub przyjedź do jednej z lokalizacji, w której przeprowadzane będą castingi. Regulamin dostępny jest na stronie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.