Nutrikosmetyk TRUVIVITY OxiBeauty

0

Nutrikosmetyk TRUVIVITY OxiBeauty to suplement diety stanowiący holistyczne rozwiązanie dla skutecznej ochrony skóry na co dzień. Podkreśl swój naturalny blask i zadbaj o Twoje piękno od wewnątrz!

Uroda zewnętrzna uwydatnia nasze wewnętrzne piękno. Nawet jeżeli pielęgnujemy skórę od zewnątrz, nie możemy zapominać, że zdrowie i piękno skóry zaczynają się pod jej powierzchnią. Uboga w składniki dieta, brak snu, stres i takie czynniki zewnętrzne, jak ekspozycja na światło słoneczne oraz zanieczyszczone powietrze mają negatywny wpływ na jej kondycję. Wszystko to może prowadzić do nadmiaru wolnych rodników, zwanego również stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.

TRUVIVITY OxiBeauty to suplement diety, który w sposób holistyczny

i skuteczny zapewnia promienną skórę. Zastosowane substancje odżywcze* i wyciągi z roślin** chronią przed stresem oksydacyjnym, ograniczając proces rozpadu komórek i tkanek, który istotnie wpływa na starzenie się skóry.

Suplement diety Truvivity OxiBeauty

Wystarczy zażyć rano zawartość jednego  blistra, aby przygotować skórę na cały dzień i dostarczyć organizmowi składniki, które mogą zapewnić ochronę przed wolnymi rodnikami. Suplement zawiera miedź oraz Kompleks PhytoVibrant z  aronią i szałwią. Miedź wzmacnia ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym i pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry. Szałwia zawiera naturalne przeciwutleniacze, które również zabezpieczają komórki i tkanki przed oksydacją. Aronia chroni komórki przed uszkodzeniami spowodowanymi wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym.

Suplement ? opakowanie na 30 dni zawiera 30 blistrów (po dwie tabletki). Należy przyjmować jeden blister rano.

Cena: 329,99 zł

Odżywczy napój Truvivity OxiBeauty

Napój o smaku aronii, ,który wspomaga ochronę organizmu przed stresem oksydacyjnym. Zawiera witaminę E oraz kompleks PhytoBeauty z rumiankiem

i czarną porzeczką. Witamina E wzmacnia ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, a rumianek zawiera substancje i składniki naturalne, które dodatkowo zabezpieczają komórki i tkanki przed oksydacją.

Cena: 180,00 zł

Truvivity OxiBeauty Phase 2 Powdered Drink

Rozwiązania TRUVIVITY? by NUTRILITE

TRUVIVITY OxiBeauty jest już drugim nutrikosmetykiem od NUTRILITE dbającym o piękno i zdrowie Twojej skóry od wewnątrz. Pierwszym jest dwuelementowy zestaw TRUVIVITY by NUTRILITE, który odżywia ją
i uzupełnia naturalny regeneracyjny cykl snu. Spożywany rano napój w proszku, z witaminą C i opatentowanym kompleksem PhytoCeramide, dostarcza organizmowi odświeżających składników odżywczych, które wspomagają zdrową skórę oraz przyczyniają się do zmniejszenia oznak zmęczenia i znużenia. Natomiast przyjmowany wieczorem suplement z kompleksem PhytoInfuse, dostarcza składników odżywczych i uzupełnia naturalną regenerację skóry podczas snu. Dzięki temu wygląda ona na odświeżoną i zrewitalizowaną.  Oba nutrikosmetyki idealnie się uzupełniają, zapewniając kompleksowe odżywienie
i regenerację Twojej skóry.

Leave A Reply

Your email address will not be published.