Pielęgnujący makijaż z pędzlami od Killy’s

0

Teraz możecie wykonać profesjonalny makijaż, jednocześnie pielęgnując cerę. Wyciąg z zielonej herbaty działa kojąco, jest źródłem antyoksydantów, dzięki czemu kolekcja sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej. Właściwości antybakteryjne zielone herbaty sprawiają, że włosie pędzli dłużej zachowuje swoje właściwości i czystość .

PASTELOVE GREEN TEA to ręcznie wykonana seria, o wysokiej oraz funkcjonalności. Lekkie, poręczne i wyprofilowane pędzle, zmieszczą się do każdej kobiecej kosmetyczki.

  • zawierają naturalne wyciągi z zielonej herbaty
  • nie zawierają lateksu
  • nie są testowane na zwierzętach
  • są przyjazne weganom

GREEN TEA Gąbka PREMIUM do makijażu wzbogacona zieloną herbatą.

To wyjątkowa gąbeczka, która dzięki dobroczynnym składnikom zawartym w zielonej herbacie działa kojąco. Właściwości antybakteryjne zawarte w wyciągu z zielonej herbaty pozwalają utrzymać gąbeczkę w czystości. W połączeniu z wodą gąbka staje się wyjątkowo puszysta i miękka. Ułatwia to stopniowanie krycia, a przy tym nie chłonie kosmetyków. Dzięki specjalnemu kształtowi jest ekspertem od konturowania i kamuflażu niedoskonałości. Nie zawiera lateksu i jest przyjazna weganom.

Cena: 13,99 zł

killys_pastelowe_gabka1

KillyS PASTELOVE GREEN TEA POWDER BRUSH ? pędzel do pudrów

Ręcznie wykonany pędzel, wyprofilowany i zaprojektowany tak aby idealnie aplikował każdego rodzaju puder do twarzy i utrwalenia makijażu.

Cena: 23,99 zł


KillyS PASTELOVE GREEN TEA BLUSH & BRONZER BLUSH ? do różu i bronzera

Ręcznie wykonany pędzel o skośnie ściętym włosiu, sprawdza się zarówno przy aplikacji różu jak i bronera. Wyjątkowy kształt pozwala na szybki i precyzyjny makijaż policzków i wymodelowanie twarzy.

Cena: 20,99 zł


KillyS PASTELOVE GREEN TEA HIGHLIGHTER BRUSH ? do rozświetlacza

Dzięki idealnemu kształtowi, subtelnie rozświetla i modeluje twarz, nadając jej nieskazitelny blask w wybranych partiach twarzy.

Cena: 19,99 zł


KillyS PASTELOVE GREEN TEA EYE BLANDING SET? do blendowania oka

Zestaw ręcznie wykonanych pędzli do dokładnego i precyzyjnego blendowania cieni. Prawidłowo roztarte cienie to sekret udanego makijażu. Wyprofilowane pędzle pozwalają na idealne roztarcie granic pomiędzy kolorami cieni.

Cena: 18,99 zł


KillyS PASTELOVE GREEN TEA EYE BLANDING SET? do brwi I konturowania oka

Ręcznie wykonany zestaw , zaprojektowany tak aby wykonać w prosty sposób idealną kreskę na powiece i wystylizowaną linię brwi.

Cena: 19,99 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.