ARTISTRY STUDIO – Cheek & Lip Duo

0

Z Artistry Studio Cheek & Lip Color Duo możesz stworzyć szybki makeup z jednym odcieniem na ustach i drugim na policzkach lub dopasować ten sam odcień.

Stwórz swoje własne zasady! Możesz łatwo dopasować kolory lub użyć kombinacji.

Użyj palca lub pędzla, aby połączyć nowe odcienie. Nadaj swoim ustom i policzkom kolorowe, matowe wykończenie makeupu.

Cechy:

Testowany dermatologicznie
Testowany przez alergików
Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry (tłusta, sucha i mieszana)
Nie zawiera parabenów

“ARTISTRY STUDIO to linia dla pasionatek: niezwykłych kobiet, które na co dzień szukają piękna i chcą ?podkręcić? swój look w iście paryskim stylu. Chcieliśmy dać kobietom możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej stylizacji. Od sztuki, przez kulturę, po modę – w Artistry celebrujemy nasze pasje – mówi Andrzej Sawicki, ekspert ds. makijażu marki. – Kosmetyki linii Studio Paryż pozwalają na zabawę kolorem i dowolne łączenie charakteryzacji. Poprzez to jak wyglądamy na co dzień – jakie nosimy ubrania, dodatki i właśnie makijaż – możemy zgrabnie wyrażać naszą osobowość. Ale Artistry to nie tylko kolorowe kosmetyki, to również pachnące produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała. Musujące kule do kąpieli, mydła, suche olejki – “wybór jest bardzo szeroki” – dodaje.

 

Kolorowe opakowania produktów zostały zaprojektowane przy współpracy ze znaną francuską artystką Adolie Day. Podbija ona Internet swoimi pełnymi uroku ilustracjami kobiet idealnie oddającymi to, jak w Artistry postrzegamy nasze klientki. Jako kobiety z gracją, urokiem i błyskiem w oku.

Leave A Reply

Your email address will not be published.