Blaupunkt TX 01 – Smartfon z urzekającym designem

0

Blaupunkt wprowadził na rynek 5,5 calowy smartfon z eleganckim designem, obok którego nie da się przejść obojętnie. TX 01 to idealne połączenie wyróżniającego designu z parametrami technicznymi, które spełniają smartfonowe standardy XXI wieku.

Warty podkreślenia jest urzekający lawendowy kolor telefonu – nadaje on charakterystycznego, eleganckiego designu. Smartfon TX 01 jest smukły, ma 153,7 mm wysokości, 76,8 mm szerokości i 8,3 mm grubości. Ponadto w zestawie znajduje się etui oraz folia ochronna na ekran, dlatego nie musisz się martwić, że Twój telefon uszkodzi się lub porysuje w torebce, w której jest wiele potrzebnych każdej kobiecie skarbów.

By zapewnić proste oraz intuicyjne odblokowywanie urządzenia firma Blaupunkt wyposażyła model TX 01 w czytnik linii papilarnych, dzięki temu nie musisz martwić się, że niepowołana osoba zobaczy Twoje zdjęcia czy wiadomości.

Blaupunkt TX 01 posiada 4 GB pamięci RAM oraz aż 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 128 GB za pomocą karty Micro SD, dzięki temu na telefonie może znajdować się bardzo dużo plików multimedialnych, które są dla ciebie ważne. Z pewnością pomieści wszystkie twoje selfie, pamiątkowe zdjęcia z malowniczej podróży oraz uwiecznione na filmach wspomnienia. Tylny aparat TX 01 został wyposażony w matrycę 13 Mpx, a przedni 8 Mpx. Oba aparaty zapewniają doskonałą jakość fotografii nawet przy słabym oświetleniu.

5,5 calowy wyświetlacz umożliwi bezproblemowe i przyjemne oglądanie filmów czy przeglądanie zdjęć. Dostrzeżemy na nim o wiele więcej detali, a obraz będzie bardziej przejrzysty. Telefon posiada baterię o mocy 3000 mAh, co zapewnia płynne korzystanie z urządzenia przez jeden dzień pracy.

 

Wyłącznym dystrybutorem TX 01 jest Technikalia.pl. Model dostępny w cenie: 829 zł.

TX 01 Lavender 2

 O firmie Blaupunkt:

Nazwa marki Blaupunkt nawiązuje do niemieckiej niezawodnej jakości, europejskiego stylu oraz znakomitego stosunku jakości do ceny ? również w przypadku telefonów komórkowych.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok. Wówczas to w Berlinie została założona firma ?Ideal? produkująca słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości – niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. Obecnie marka posiada w swoim portfolio urządzenia car-audio, home audio, AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe i telefony.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.