Urzekające aromaty do wnętrz od PAT&RUB

0

PAT&RUB, to przede wszystkim, naturalne kosmetyki o urzekających konsystencjach i zapachach. Aromaty, to coś, co nas wyróżnia. Kusi, cieszy, czasem nawet uzależnia.

ekoAromaty w spreju do pomieszczeń

Czym różnią się od powszechnie dostępnych odświeżaczy – przede wszystkim są w całkowicie naturalne. Dzięki temu, że mają prostą, naturalną kompozycję: olejki eteryczne + woda + alkohol. Dostępne są w atomizerach, nie potrzebują więc żadnych substancji nośnikowych, by w postaci pachnącej chmurki mikro-kropel rozpłynąć się w powietrzu.

Osoby z wrażliwymi drogami oddechowymi znają to nieprzyjemne uczucie, gdy lepiej wstrzymać oddech zaraz po rozpyleniu odświeżacza. Głębsze wdechy grożą pokasływaniem przez kilka chwil. W przypadku ekoAromatów PAT&RUB, nie ma takich obaw. Jest to najczystsza i najprostsza forma w jakiej można stworzyć zapach do pomieszczenia. Wygodne i eleganckie opakowanie pasuje nawet do bardzo wymagających aranżacji.

ekoAromaty są też bardzo wydajne. Każda butelka, zawierająca 130 ml wonnych płynów, to ponad 600 aromatycznych rozpyleń! Wiemy z własnych testów, że ekoAromat używany codziennie, np. w kuchni, przedpokoju, toalecie, samochodzie, czy w biurze – starcza na około pół roku! Jednocześnie, opakowanie jest na tyle poręczne, by zabrać je czasem ze sobą do torebki i użyć, gdy zapach otoczenia nie spełnia naszych oczekiwań.

 

Ekoaromatyczny sprej do pomieszczeń cynamon-goździk-pomarańcza

Powstał z połączenia naturalnych olejków eterycznych: cynamonowego, pomarańczowego i goździkowego. Jest to bardzo ciepły i apetyczny zapach. Kojarzy się z ciepłą herbatą i świeżo upieczonym, domowym ciastem. W domu skutecznie pokryje np. swąd porażki kulinarnej, czy ciepło powita w gości, którzy przekroczą nasze progi. Polecamy go też do rozpylania w małych i przytulnych restauracjach i herbaciarniach.

Ta kompozycja zapachowa pobudza zmysły, poprawia samopoczucie i zmniejsza napięcia nerwowe.

Pojemność: 130 ml; Cena promocyjna*: 42,50 zł

 

 

Ekoaromatyczny sprej do pomieszczeń melisa-goździk- cytryna

Naturalne olejki eteryczne: melisowy, goździkowy i cytrynowy błyskawicznie odświeżają umysł, uwalniają od stresu i wyciszają. Ten ekoAromat znakomicie sprawdzi się tam, gdzie potrzeba szybkiego odświeżenia, ukojenia.

Rześki zapach melisy, cytryny z dodającym nieco pikanterii goździkiem, miło wypełni biuro, czy wnętrze sklepu. Będzie kojarzył się z czystością, świeżością i lekkością.

Pojemność: 130 ml; Cena promocyjna*: 42,50 zł

 

ekoAromatyczne świece

Ciepły, nastrojowy blask świec dodaje magii, nawet pomieszczeniom, które za dnia wydają się zupełnie zwyczajne. Nie wyobrażamy sobie przyjemnego, relaksującego wieczoru bez zapalonych świec. A gdyby jeszcze, paląc się, uwalniały aromaty naturalnych olejków eterycznych, nie zakłócone żadnymi sztucznymi dodatkami?

Wystarczy zapalić ekoAromatyczne świece PAT&RUB! Kolejne urzekająco pachnące produkty, których siła tkwi w prostym, naturalnym składzie: olejki eteryczne + wosk organiczny.

Świece PAT&RUB palą się w bezpiecznej, niskiej temperaturze. Wosk topi się w około 50oC. Są bardzo wydajne. Każda pali się około 30 godzin.

 

Ekoaromatyczna świeca o leśnym zapachu z żywiczną nutą

To prawdziwy zapach lasu – rozgrzane słońcem igliwie, przyjemnie kłujący w nos, rześki zapach sosen i głęboki aromat żywicy i drewna. Wystarczy zapalić świece, zamknąć oczy, wziąć oddech i już jesteśmy na leśnej polanie.

Mamy tu mieszaninę olejków eterycznych z jodły, sosny i jałowca, które dświeżają umysł, odprężają ciało i ułatwiają zasypianie.

Bardzo miła namiastka leśnego spaceru, na który nie wszyscy mogą udać się codziennie.

Pojemność: 200 ml; Cena promocyjna*: 46,75 zł

 

 

Ekoaromatyczna świeca cynamon-goździk-pomarańcza

Ciepły i apetyczny aromat tej świecy ociepli klimat w chłodniejsze dni. Naturalne olejki eteryczne z cynamonu, goździka i pomarańczy, tworzą kompozycję delikatnie słodką, soczyście cytrusową, z dodatkiem goździkowej pikanterii.

Ta świeca błyskawicznie poprawia samopoczucie, odpręża i relaksuje.

Będzie doskonałym przedłużeniem przyjemności zabiegów kosmetykami PAT&RUB.

Pojemność: 200 ml; Cena promocyjna*: 46,75 zł

 

 

Ekoaromatyczna świeca melisa-goździk-cytryna

To oryginalny aromat, w którym cytryna odświeża, melisa ziołowo uspokaja, a goździk przełamuje to pikantną nutą.

Kompozycja trzech olejków eterycznych wycisza emocje i przegania stres, a jednocześnie odświeża umysł i dodaje energii.

Umili chwile relaksu w domowej łazience i kreatywne wieczory przed ekranem komputera.

Pojemność: 200 ml; Cena promocyjna*: 46,75zł


Aromatyczne produkty PAT&RUB można kupić w sklepie internetowym www.patandrub.pl.

*Ceny promocyjne obowiązują w dniach 1-31.10.2014 r.

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.